Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz brumi1024 #66354 üzenetére

    Ez nem hozzáállás kérdése. Nyugodtan le lehet ülni kockáspapírral és leszámolni hány gyök2/2 szintű ember van egy TP topikban és egy Mekkk Elek topikban. Nem alakul itt ki semmi senkivel meg sehogyan. Ezek betontények voltak eddig is meg lesznek is. Mondom ismét: apple haterezéssel csak az 50-es IQ alattiak vádolhatnak maximum, volt is belőle pár legutóbb is. Aztán kikottyantottam, hogy bocsi szifonom van meg OSX-et tolok asztalin. Akkor szimplán csak lehülyéztek, mert kifogyott a többi troll érv :DDD Jól szórakoztam rajtuk, bevallom.

    A Thinklight látható? Kétlem, legalábbis ha te szemre megmondod egy szalagkábelről, hogy mennyi kijelző lecsukás van még benne, mielőtt lenyesi a panel és a felső csík talizása csak úgy egy mikronnyira, hogy ne menjen át vagy a jel vagy a fesz. ...akkor valóban át kell adnom a stafétát.
    Boríthatod te széjjel a gépet nyugodtan. Amíg ugyanabból nem láttál minden verziót és azokból is tucatszám hibásat vagy 2 polcnyit szétkapva, addig az semmi. A hibákra amiket már tudok azután jöttem rá, hogy csak ezt a típust szedtem-raktam-adtam 3 évig. Azért elég merész kijelentés lenne azt mondani, hogy ezt kihozza valaki 1 gépből vagy szétszedésből :B

    runner 125: Nem görbülésre gondoltam vagy ilyen triviális dolgokra. Ha ilyen egyszerű dolgok mennének tönkre mindig, akkor hálát adnék az Úrnak. A szépen lassan kialakuló rejtett hiba az ami megadja az életed sava borsát :B

    A mobilos topikról tudok nyilatkozni. Azt sóval kell hinteni.

    stigma: 3542 az jó. Van pár elcseszett megvalósítása, de jobb lett mint a régiek külsőben biztosan.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák