Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolly444

    aktív tag

    válasz RocknRoller #65925 üzenetére

    "Azt figyeltem meg múgy, hogy az i5 procival szereltek kb 20 ezerrel drágábbak. Megér az annyit, vagy milyen esetben érné meg áldozni rá több pénzt?" - Igen, húszezerrel több, de nem tud húzs ezerrel többet. Sok olyan i3-mat találsz ami otthagyja lazán az i5-t
    És úgy általánossában. Aki itt a fórumban válaszol neked akár negatívat, akát pozitívat, nem "Fikázni szeretne hanem segíteni, hogy 140ből kihozd a legjobb laptopot és ne kelljen csalódnod.
    A Lenovo procijával ha összehasonlítöd a másik 2-t akkor a Lenovoé dolgozik még a másik kettő(U) csak energiatakarékos. Lenovo CPU vs Asus CPU A Dell pedig egy hangyányival jobb CPU-ban mint az asus de a Lenovonál az is gyengébb.(tesztet nem tudok linkelni, mivel cpuboss nem is találja meg :S)
    Nem tudom mennyit akarsz vele játszani de a videókártyában viszont a Dell a legerősebb. Asus vs Dell Lenovo vs Asus
    Memória(RAM mindegyiknél ugyan annyi és DDR3)
    Tárhelyben a Dell lemaradt 500GB-al viszont nem tudom szeretnéd e bővíteni SSD-vel mert akkor a 500GB is bőven elég.(Még anélkül is)
    A többi pedig ízlés kérdése.

Új hozzászólás Aktív témák