Új hozzászólás Aktív témák

  • krino

    tag

    válasz Khelben #47704 üzenetére

    Lenovoban gondolkodtam én is, csak érdekelt, hogy mit mondanak a nálam sokkalta többet tudó fórum társak. HP-t azért nem vennék, mert legjobb barátom láttam mennyit szívott, úgy hogy a gépe tönkrement és a gariztatása valami botrányosan ment végig.(illetve nem is lett megoldva a problémája, de annyi szerencsétlenkedés és "korrekt" szervizelés után fogta és eladta) A dellnél a szobatársam frissen vásárolt gépe prémium garival(amire szüksége is volt, mert 1 éven belül leolvadt a hangkártyája, utána tönkrement benne a wifi, aztán a monitor. kijöttek a kollégiumba kicserélni a monitort erre a friss új képernyő ott a szemünk előtt ment tönkre és akkor itt eldöntöttem, hogy na akkor ezt a márkát sem választjuk. Tudom ezek csak egy-egy példák a közvetlen közelemben( és tudom, hoggy nem ebből kellene kiindulni) és lehet nehezen vetkőzném le ezeket az előítéleteket és tapasztalatokat. Arra is gondoltam, hogy az utazásaimra vennék egy ipad minit, amivel útközbe elvagyok és a fennmaradó összeget pedig otthonra egy gépre.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák