Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Kaci84 #140644 üzenetére

    Sorryka, én most fejeztem be a félévemet és épp most értem haza a 3 nap pihiből, kicsit lesz idő gép előtt lenni. Ez vagy jó vagy rossz hír is lehet, kinek mi :B

    Panaszkodni meg lehet a topikra nyugodtan, nem is lesz véletlen, el is várom, hogy panaszkodjanak. Addig is írnak legalább, tanulnak keresni olyan topikot, ahol meg lehet tenni. Előbb-utóbb eljutnak oda is, hogy legalább PH tudástárában megnézzenek olyan alap dolgokat technológia diffikből, amiket nem fogok mindig leírni és előkutatni vagy linkelgetni. Szimplán mert így is rengeteg idő elmegy az egyértelmű kérdésekkel, amikor meg kijelzőt, billzetet és hangszórót kell elmesélni, nagyon időrabló. Ezeket mindenki szépen tegye meg a gugli segítségével, mérlegeli az adott felárakat, hogy megéri-e, majd ha megvolt, akkor max rákérdez, de ne 0-ról essünk neki, mert azt még fizetős szolgálatban is rezgős előadni, itt meg főleg. Maximalizáljuk a hatékonyságunkat, akkor mindenki boldog lesz. A kereső és márkatopikok pedig sokat tudnak segíteni. Aki tud guglizni, az pedig az igazi király. Neki gyakorlatilag 1 max 2 gépből kell választania. Sok éves tapasztalat, hogy ez tényleg igaz.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák