Keresés

Aktív témák

  • ZsoAce

    tag

    Sziasztok!

    Tecsóban 12-14-ig akciós lesz az Acer eM e732z p612g25mn notebook.

    110eFt-ért megéri szerintetek?

    Eredetileg 135eFt lenne. ( elvileg :) )

    A benne lévő DualCore P6100 proci, ez (nekem) valami új, és ha jól sejtem integrált VGAs.
    Az Acer oldalán nem találtam meg. Valami kifutó darab, vagy épp fordítva, ennyire új lenne?

    Amit találtam róla:
    Processzor Pentium Dual Core Típus: P6100 2.00 GHz Paraméterek: 3 MB L3 cache, DDR3 1066 MHz, 35 W

    Memória Méret: 2 GB Frekvencia: DDR3 1066 MHz Jellemzők: max. 8GB

    Merevlemez Méret: 250 GB
    Optikai meghajtó Típus: DVD író Jellemzők: 8X DVD-Super Multi double-layer

    Kijelző Méret: 15,6 " Felbontás: 1366x768 WXGA HD Típus: Fényes Jellemzők: (200-nit), glare

    Videókártya Gyártó: Intel Típus: HD Graphics Jelleg: Alaplapi integrált Jellemzők: Microsoft® DirectX® 10

    Akkumulátor Jellemzők: 4400 mAh 6-cellás Li-ion max. 4,5 óra

    Egyéb technikai paraméretek
    Chipkészlet: Mobile Intel® HM55 Express Chipset
    Billentyűzet nyelve: Magyar
    Billentyűzet jellemzői: 103 gombos eMachines FineTip
    különálló numerikus pad
    Media gombok (billenytűzetre nyomtatva): play/pause, stop, previous, next, volume up, volume down
    Mutató eszköz: Multi-gesture touchpad
    Audio: High-definition audio sztereo hangszórók
    Headphone/speaker/line-out jack Microphone-in jack
    Portok/egyebek: HDMI, VGA, Memóriakártya olvasó, Webkamera, Numerikus billentyűzet
    Port jellemzők: 3*USB 2.0, HDMI™, VGA

    Bővítőhelyek: 2-in-1 kártyaolvasó:• Secure Digital™ (SD), MultiMediaCard™ (MMC)

    Extrák: 1.3 Megapixel Webkamera
    Hálózat: WLAN Hálózati jellemzők: 802.11 b/g Wi-Fi
    LAN: Gigabit Ethernet

    Fizikai paraméterek
    Méret: 372x246x40mm
    Súly: 2,6kg

  • ZsoAce

    tag

    válasz Drughi #448 üzenetére

    Úgy érted könnyen törik/kopik, vagy elomlik, vagy mi?
    Kicsit bővebben lehetne? Köszi azért a véleményt.

    Nincs nagy tapasztalatom a notebookok terén, de ha nem dobálom, akkor csak nem hullik szét? :)

    Vagy teljesítményben nincs sehol?

    (Szerintem a multikhoz is ugyanazt a készüléket viszik, mint bármilyen más hardver üzletbe.)

    Esetleg max 110 eFt-ig tud valaki ennél jobbat?

  • ZsoAce

    tag

    válasz bdfhz #465 üzenetére

    Köszi a hsz.-t, szerintem nem rossz az a gép hardveresen, ennyi pénzért.
    Hogy a minősége milyen, az meg kipróbálás után kiderülhet, meg óvni szoktam a cuccaimat, nem akarom elhinni, hogy magától szétesik egy laptop rövid időn belül. Pár év után meg úgyis le kell cserélni az avulás, meg az akksi miatt.
    Igazából a régi laptopomat gondoltam cserélni, de ennyi idő alatt úgysem tudom azt elpasszolni, így lemaradok a kedvezményes időszakról a Tecsóban. :(

  • ZsoAce

    tag

    Hali!

    Sokan nem tartják sokra az Acert, de ez elég jó árban van nem?
    Vagy igen?
    Vagy van valami más jobb max 140e-ért? :)

  • ZsoAce

    tag

    válasz Chaser #3014 üzenetére

    Na ja, volt már kezemben nekem Acer is, meg Dell is, más kategória valóban.
    De ezért az árért nem találtam jobbat processzor szempontjából, meg 4GB memóriát HD5470 videóval.
    Lehet nem is kell ennyire erős proci, meg Ati video se, inkább gyengébb "összetevők", és minőségibb összeszerelés?
    Bár a felhasználó (tanárnéni) szerintem inkább irodában használja majd, mint ténylegesen "mobilizálva", talán nem lesz nyűstölve a gép, de gondoltam jó sokáig elég lesz ez a konfiguráció. Még ha nem is használja ki az első években, később jobb lesz az erősebb konfig.

Aktív témák