Keresés

Aktív témák

  • Drughi

    addikt

    válasz Integrator #385 üzenetére

    Az elsőt semmiképp nem javasolnám.
    Szerintem gáz ahogy kinéz, de nem emiatt.
    A 2. anyaghasználat terén jó, de ennek megvan a felára is.
    A lenovo a legerősebb és most ez a best buy kategóra ennyiért.
    Ugyan nem fém, de a lenovo mint márka a top3 ba van, jó a supportjuk és álltalánosságban a gépeik is jók.
    Mellesleg ez a legerősebb grafikai szempontból és ha jól tudom adnak mellé Razer egeret is (legalábbis eddig adtak, de valahol ezt kispórolják)

  • rizso

    addikt

    válasz Integrator #385 üzenetére

    A második esetén nem csak elviekben jobb a burkolat, hanem gyakorlatilag is! Volt Argento-s dv6-om, nagyon jó anyagokat használ, nagyon minőségi gép, csak ajánlani tudom, és tapiztam már műanyag (pezsgő azt hiszem) dv6-ot is - teljesen más a kettő, nem érdemes összehasonlítani!
    A lenovo-val még nem volt dolgom, de elég sok helyen lehet olvasni a neten, hogy nem éppen az összeszerelés minőségéről/anyaghasználatáról híres...

    Döntsd el, hogy megér-e neked x ezer forint felárat a fém burkolat vagy nem...De az új TimelineX-es acer-ek is nagyon jól össze vannak rakva, az anyaghasználat is nagyon korrekt (pl. fém fedlap, belül pedig nagyon kellemes műanyagok - mint pl. a csuklótámasz "szálcsiszolt" része).

    5650 és 5730 között meg nincs sok különbség...

    De mondom: amit el kell döntened, az az, hogy fém vs műanyag, és hogy megér-e "némi" felárat az a plusz minőségi érzet...

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Aktív témák