Keresés

Aktív témák

  • Borote

    addikt

    válasz polip #32860 üzenetére

    Az a vicces, hogy volt más is, aki szervizes tapasztalatokra hivatkozott (bár aláírom, ismerős tapasztalataira), és pont ennek az ellenkezőjét állította :B

    Tényleg nem láthattam annyit, mint Te (sőőt, dobozzal együtt egyet sem), 2 ebből a típusból, egyet az elődjéből (mindegyik melegedett), ami ugyan kevés a konklúzió levonásához, de jó pár ember volt még hasonló visszajelzéssel róla. Csillogó felületek, nem túl kellemes billentyűzet...

    Mondjuk ahogy nézem, tecsőn is propagáljátok, 'this notebook has a very strong vga' :DDD Oszt akkor az erősebbekre mit mondunk? Überultrabrutálanyámkínja mint a rádiumnál? :P

  • Gazda1

    tag

    válasz polip #32860 üzenetére

    A tudomány jelenlegi állása és a topik szakértőinek véleménye szerint ez a gép a nem ajánlott kategóriába tartozik. Ezt én is elhittem a kommentek alapján.

    De most, hogy mondod, hogy ebből kelt el legtöbb 2011-ben Mo.-n, akkor már hihetőnek hangzik az a teória is, miszerint csak a negatív tapasztalatokkal rendelkezők kommentelgetnek itt és lehúzzák az amúgy jó gépet.

    Elméletem szerint csak azt tudjuk, hogy ki elégedetlen a termékkel, de következtetéseket csak akkor lehetne levonni, ha ismernénk az elégedett júzerek számát is.

    Tehát az a néhány lehúzós komment lehet, hogy arányaiban sokkal kevesebb hibaszázalékot jelent, mint más - kisebb mennyiségben eladott - márkák hibaszázaléka.

    Tehát nem mindegy, hogy 10 eladott gép esetén 5-en lehúzzák a masinát, vagy 1000 eladott darab esetén 50 negatív visszajelzés.

    -... - Ne szórakozz, mert felborítalak a fülkével együtt! - De kártyás a fülke. - Akkor kártyás fülkével együtt borítalak fel!

Aktív témák