Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • need

    addikt

    válasz Cypresss #2362 üzenetére

    a synology nasokban 2 kliens van..vagy is pontosítok 3-om..

    A Bit torrent valami korai szakaszú kliens.. nem derült ki számomra melyik verzió..!
    Gyakorlatilag a letöltéssel nincs gond csak a sheed-el ami azt jelenti hogy képtelen vissza osztani a torrenteket..azt hiszem ezen nincs mit magyarázni! Az Emule-t az nem is próbáltam!

    A Bit torrenthez be kell lépni a nas felületére onnan tudod elindítani..kezelni..
    a sz.gépedre letöltött filest onnan tallózod be..

    addig nem jutottam hogy tele rakjam filesekkel...a fent említett első dolog miatt..

    a transmissont ha használom nem kell fellépnem a nasra.. egész egyszerűen egy GUI-n keresztül kommunikálok vele a sz.gépről..
    Természetesen ha nem otthon vagyok és szeretnénk valamit letölteni akkor a Nast érem el és a transmissionba húzom be a filest ami megjelenik a GUI-ban..is!
    Én nem szoktam tele rakni torrentekkel de vannak ismerőseim akik 40-50 torrentett futtatnak egyszerre vagy sheedelik ezeket..!

    Ja és a legeslegfontosabb... de erről még talán korai beszélni.. így csak halkan említem meg..a m.országi szolgáltatók között az UPC kezdte el.. kiszűrni a torrentezéseket..tehát elékezték korlátozni a P2P protokollokat..akik sz.gépről pl. U torretnetznek azok már panaszkodnak..
    a transmission linux alapú.. igaz az nem tudom hogy milyen protokollt használ ha P2P akkor lelet hogy ezzel is lesz gond..! Csak még nem most..mivel nem vagyok UPC-s de a vég előbb vagy utóbb mindenkit elér..!

    szerintem ezek lényegi különbségek.. és sajnálom hogy ezekkel nem vagy tisztában..

    [ Szerkesztve ]

    D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

Új hozzászólás Aktív témák