Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cypresss

    senior tag

    válasz need #2374 üzenetére

    A Bit torrent valami korai szakaszú kliens.. nem derült ki számomra melyik verzió..!
    Gyakorlatilag a letöltéssel nincs gond csak a sheed-el ami azt jelenti hogy képtelen vissza osztani a torrenteket..azt hiszem ezen nincs mit magyarázni! Az Emule-t az nem is próbáltam!

    Ezt már kb másfél éve nem használja a Syno. :U

    Az Emule kezelés valóban nem volt túl jó, de mint mondtam ez már a múlt. Átlag user egyébként sem használ Emulet.

    Visszaosztás: ugye ehhez nem árt beállítani a megosztási arányt, és a kibontási időt. Ezek nélkül perszehogy nem megy a torrent seedelése :))

    a transmissont ha használom nem kell fellépnem a nasra.. egész egyszerűen egy GUI-n keresztül kommunikálok vele a sz.gépről..
    Természetesen ha nem otthon vagyok és szeretnénk valamit letölteni akkor a Nast érem el és a transmissionba húzom be a filest ami megjelenik a GUI-ban..is!
    Én nem szoktam tele rakni torrentekkel de vannak ismerőseim akik 40-50 torrentett futtatnak egyszerre vagy sheedelik ezeket..!

    A transmission és a DSM-ben (3.0-tól) található GUI tökugyanaz, azzal az aprócska eltéréssel, hogy a transmissiont már nem szeretik annyira (pl: az állandó csomagtelepítések miatt), szemben a [Download Redirectorral], amit viszont egyre többen használnak. Ugye ez egy fasza kis remote GUI, ami abban segít, hogy ne kelljen a DSM felületen intézned a torrenttel kapcsolatos ügyeket. Csak elindítod, megadod a torrent helyét és kész is, foglalkozhatsz mással. A letöltésről úgyis kapsz egy mailt (ha beállítottad persze).

    a transmission linux alapú.. igaz az nem tudom hogy milyen protokollt használ ha P2P akkor lelet hogy ezzel is lesz gond..! Csak még nem most..mivel nem vagyok UPC-s de a vég előbb vagy utóbb mindenkit elér..!

    Nem meglepetés, hogy az, lévén a DSM maga is linux alapú. :U

    szerintem ezek lényegi különbségek.. és sajnálom hogy ezekkel nem vagy tisztában..

    Semmilyen lényegi és szolgáltatásbeli különbséget nem soroltál fel. De nem is nagyon tudnál, mivel nincs is. Vagy ha nálad mégis van különbség a transmission és a DSM-ben található Download Station között, akkor javaslom frissítsd a DSM-et.

    A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

Új hozzászólás Aktív témák