Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • badd

    tag

    válasz fogtunder #21355 üzenetére

    nyilván nem fog repeszteni, de a kezdeti adatmennyiséget gondolom a pc-re közvetlen rádugva fel tudom másolni a NAS-ra, vagyis úgy létrehozni egy backup rendszert, hogy először USB-n, aztán meg majd neten keresztül folytassa, és nem zavarodik össze tőle. ha nem tud ilyet, akkor az tényleg felveti a problémát.

    meg kérdés hogy azt meg lehet-e csinálni, hogy mondjuk ha bejön egy terányi adat, akkor azt felmásolva a gépemre, majd aztán ha a NAS helyére is elmegyek, és közvetlenül felmásolom rá, akkor a két helyet megadva (ahova a gépre másoltam, és ahova a NASra) összehasonlítja a dolgot, és ha látja, hogy ugyanaz, akkor összeköti magában, hogy ez ugyanaz, és létrejön a backup kapcsolat.

    + Alex91: a crashplan-nél tuti, de azt hiszem a backblaze-nél is az van, hogy lehetne nekem gigabites feltöltési sebességem, egyszerűen a saját oldalukon lekorlátozzák. A crashplan feltöltési sebesség 1,5-2 mbit volt, és utánaolvasva is ennyi, amire leszabályozzák. A backblaze tud 7-8 mbit-et is, de annál is van egy max korlát (most nemtom mennyi, de van), amivel lehet feltölteni.

Új hozzászólás Aktív témák