Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    válasz csdm #3250 üzenetére

    LED főleg azért jobb mert kevesebbet fogyaszt. Ha megnézed amit én linkeltem az 18W-ot fogyaszt (Ha napi 12 órában megy, akkor a jelenlegi áramdíjak mellett ez havi 305 forintot jelent.), illetve úgy tapasztaltam hogy a fekete feketébb és a színek is sokkal élénkebbek. Bár azt nem tudom hogy ez a LED-nek köszönhető e, de egy átlagos TFT LCD-hez viszonyítva néztem.
    Betekíntési szögek terén a TN-film nem remekel (IPS-t ajánlok erre a célra annak 180 fok), de ez a BX2231-es legalább 150-160 fokig oldal irányban nem torzít csak alig észrevehetőt. Felfele viszont hamar világosodik, lefele meg sötétedik. De ha csak kicsit lentről-fentről nézed akkor egyáltalán nem vészes. Ezt kompenzálandó van benne ilyen "honnan nézed a monitort, úgy állítom a dolgokat" menü, amiben ha megmondod hogy te most lentről/fentről/jobbról/balról nézed akkor egész szépen igazítja hozzá a színeket/fényerőt.

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák