Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    válasz Cyberpunk #3240 üzenetére

    Azért mert akkor bedugom a monitor hangkimenetébe a hangfalamat (csak 2.1 több nekem nem is kell, de kevesebb se ;] ), és bármit dugok rá HDMI-n keresztül (ami 1db kábel) szól a hang is. Tehát ha rárakom a laptopot, jön a hang, ha a gépet jön a hang, ha a kamerát, jön a hang. Nem kell állandóan átdugdosnom a hangszórókat, hol ide, hol oda. Tudom lustaság, bár én inkább praktikusságnak nevezném.

    Igaz a kamerát rá tudom dugni gépre és azon keresztül nézni a felvételt, de HDMI-n megint csak kényelmesebb. Úgy csak rádugom a kábelt és 22"-on jön a kép ami a keresőn csak 3,5" ( :) ) a nélkül hogy bekapcsolnám bármelyik gépet. Pl lakásban felvenni valamit így praktikusabb, vagy ha csak meg akarok mutatni az otthoniaknak valamit a nélkül hogy pl gépre menteném. (USB kábelét kb fél éve nem találom, így memkártyáról mentem mindig a dolgokat, vagy HDMI-n nézem mit vettem fel és törlöm azonnal ami nem kell/jó, és csak akkor mentek le amikor már megtelt a kártya.)

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák