Új hozzászólás Aktív témák

  • zippofcy

    senior tag

    válasz hugi0 #48510 üzenetére

    Hát igen a megszokás nagy úr. Legyen szó felbontásról vagy egérről vagy bármiről.
    De azért a legtöbb embernek természetesebb az olyan megjelenítő ami "szélesebb" képet ad mint amilyen "magasat". Egyszerűen azért mert a való életben is így látunk, vagyis vízszintesen nagyobb a látómezőnk mint függőlegesen. Nyilván a 16:9 meg a 16:10 között a különbség ebben az értelemben elhanyagolható, de pl. a 4:3-as képtől én már totál elszoktam.

    Sok pro FPSes kimondottan minél szélesebb képernyőn játszik, még a FOV-ot is minél nagyobbra veszik.
    De az online FPSt megölte a Catalyst hax, legalábbis PCn. Marad a LAN akinek van rá ideje meg lehetősége.
    Konzolon nincs cheat viszont aki hozzászokott egy jó egérhez annak olyan kontrollerrel FPSezni mint kotonban dugni. ;] Erre a célra a PS3 kontrollere kicsit jobb mint az x360-é (autóversenyeknél pont fordított a helyzet szvsz) de egy egérhez képest egyik sincs sehol.

    Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

Új hozzászólás Aktív témák