Új hozzászólás Aktív témák

  • Pennyke

    lelkes újonc

    1, Mekkora összeget szánnál a monitorra? 60-125k
    2, Mekkora átmérőre ,felbontásra, Hz-re van szükséged? 27"-32", 1440p, 144hz
    3, Melyik panelt részesíted előnybe? (IPS, VA, TN, OLED) Nem vagyok benne biztos
    4, Sík vagy ívelt kialakításban keresed új monitorodat? Eddig egy ívelt 32" QHD monitort terveztem, viszont neten olvasottak alapján 27" a sweetspot 1440p-hez a PPI miatt és ahhoz felesleges lenne az ívelt gondolom

    Eszembe jutott az is, hogy maradok FHD-n a nagyobb teljesítmény miatt, de most egy 22"-os monitort használok és szeretnék erről minél nagyobbra váltani, FHD-nál meg úgy tudom a 24+ már nem az igazi
    5, Milyen területen lesz használva a monitor? ( Általános , játék, irodai, programozói ,ipar, film és kép készítés, stb-stb) időben ez a 3 kb azonos arányban, de prioritásban a gaming: olvasás/böngészés - youtube/twitch/film/sorozat - starcraft2/diablo4
    6, Milyen videókártyával rendelkezel? Milyen SYNC-re van szükséged? RX 6700XT 12GB, freesync
    7, Milyen csatlakozási lehetőséged van, milyenre van szükséged az új monitornál? (VGA, DVI, HDMI, DisplayPort, Typc-C & Thunderbolt, USB-hub ,KVM switch, jack 3,5mm, stb-stb) HDMI
    8, Fontos számodra a HDR funkció ? Nem vagyok benne biztos
    9. Hagyományos vagy érintőképernyős megoldást keresel? Hagyományos
    10, Ergonómiai kialakításában milyen legyen? Pivot ,Dönthető, forgatható, magasságában állítható? Tervezek hozzá kart venni

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák