Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz Viktor0610 #7813 üzenetére

    ezzel tisztában vagyok, első dolgom úgyis a nekem tetsző telefon kiválasztása lesz és ez eddig úgy néz ki hogy a w910i. Ezután összemérem a két fülhallgatót rajta illetve teszek egy rövid tesztet az mp3 lejátszó vs samu k3 témakörben is, hogy megtudjam megéri e megtartani a samut, vagy eladhatom nyugodt szívvel. Ha a sennheiser jobbnak minősül akkor keresek egy átalakítót és azzal használom majd a telefont-mmint fülhallgatóval. Csak ennek jobban utána kell járni, nincs szükségem egyszerre 2 zenelejátszóra ha azok azonos szinten elégítik ki kívánalmaimat. Sajnálnám eladni a samsungomat, de sajnos nagy hátránya, hogy ha buszon használom, bármennyire is designos, zsebbe nem tehetem - szeretem zene közben állítgatni hangerőt, lapozgatni a fileok között. Tetszett w910i nél a giroszkóp, oldalra elfektetve egész komoly mp3-mpo4 lejátszó kinézetet ad a telefonnak, emgjelenítve némi extrát is - pl album borítót, ilyenekt én díjazok. Bár samu kék ugráló equalizerje is dögös, de sztem kevés. Mint írtam, a lejátszóból nekem nem jön át a basszus, ellenben pl w580i nek a sima bass hangzása tetszett, nem torzít, kellemesen emgemeli a basszust h azért érezzem, van ereje a zenének. Ilyet sajna nem sikerült elérnem a samu k3on, hiába probáltam többfajta firmwaret, a rockzenei beállítások ebből mindig kiamradtak. A manuális EQ állítgatás meg nem az én műfajom, akkora audiofil nem vagyok.
    Ma meló után megyek és szemrevételezem a cuccokat, amúgy is kell pár dolgot kérdeznem tré mobilnál előfizetéssel kapcs. Egész korrekt lenne a w910i, 15 kezdő ha olyan ajánlatra jogosult vagyok mint amit reklámoznak.

Új hozzászólás Aktív témák