Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laszlohu

    addikt

    válasz laszlohu #7392 üzenetére

    Kicsit többért ezt javasoltam volna navinak :

    [link]

    Navi szoftver nélkül.
    a fenti ingyenes navi szoftver letöltésével a google playből.

  • gipsztigris

    addikt

    válasz laszlohu #7392 üzenetére

    Szerinted egy 12 ezres AnTuTu pontszám mikor átlagos? :F :Y Nebeszéljünkmárbutaságokat! Négymagos gépek tudnak 10 ezer felett.

    Egy átlagos korrekt kétmagos készülék tud 5-és 8 ezer között.

    "Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

  • kirjak

    aktív tag

    válasz laszlohu #7392 üzenetére

    Üdv! Nos végre megmoccant ez a topic :P

    (nem igazán érdekel a benchmark eredmény egy 7"-os tabletnél, beértem a processzor órajel "nagyságával" én navigációnak vettem első sorban, márpedig a 4-500-as Navonokhoz képest talán elég lesz az 1200... )

    Ettől függetlenül köszönöm a linket. Van asztali pc-m (amin látom értelmét a teszteknek) és van laptopom (amin kevésbé) és most már van tabletem is (amin végképp nem).

    A vásárlást megelőzően 2 hétig kutattam, ehhez hozzátartozott a fentebb lévő tudakozódásom is.
    Helyek ahol végignéztem a navikat: E-digital, Media Markt Auschan, Tesco, egy kecskeméti navi szaküzlet, 3 fórum, árgép, árukereső, közeli ismerősök stb.
    Nem voltam könnyű helyzetben mert elég finnyás vásárló vagyok.
    Az egyszerű elváráslistámat sem nagyon elégítette ki egy készülék sem.
    Nem tetszett egyik térkép szoftver sem az igo-n kívül, pedig megnéztem párat. Tom tomokat Garmin wayteq overmax stb.

    Az eladók szakértelme több helyen közelített a nullához, volt aki 8szor (!!!) hozott ki rossz terméket próbára.
    Szumma szummárum A prestigio geovision 7777 melett döntöttem. Saját nézeteim miatt amit zárójelezek

    ( nagyon szép, minőségi termékként sikerült róla informálódnom konkurens cégeknél, nagyobb mint a ,kiszemelt "áldozataim", 4 ezressel került többe mint ami mellett majdnem döntöttem végül Navon , nem csak navigáció hanem sokoldalú felhasználást tesz lehetővé, tetszetős, kellemes darab)

    Amit a gépről tapasztalatként tudok mondani:

    Már a doboz kinyitásakor megakadt a szemem a minőségi tokon és a kellemes méretű "szutykon" ahogy a párom nevezte elsőnek féltékenységében, ugyanis a vásárlás napján az első óráimat este a 7777-essel töltöttem nem vele de ez egy másik téma :P
    Szóval jó érzés volt kiszedni a tetszetős dobozból a tetszetős tokkal mellékelt tetszetős kütyüt.
    Olyan érzésem volt közben hogy végre nem egy "gagyit" vettem.
    Izgatottan csatlakoztattam a hálózatra és életre keltettem. Feltelepítettem a szükséges programokat (én választottam ki egy listából)
    És végignéztem mindent rajta. Amit kifogásolni tudok a sok sok jó és remek dologgal( ezeket nem sorolom fel így is hosszú amit írok) szemben:

    - a hangszórója kimondottan halk kivéve ha navigációt indítunk ill. fülhallgatót csatlakoztatunk
    - fényes a kijelzője és a betekintési szöge nem túl erős
    - az autós tartója 15 izzasztó percet elvett az életemből mire rájöttem hogyan kell jól rögzíteni viszont nálam nagyon stabilan és megbízhatóan tart ellentétben a tesztekben kifogásoltakkal

    Mindent összevetve nagyon örülök hogy nem "csak" navigációt vettem, élvezet használni, elég gyors, jól reagál a kijelzője minden érintésemre, szép tetszetős és hasznos darab.

    Ajánlom bátran mindenkinek!

    [ Szerkesztve ]

    A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

Új hozzászólás Aktív témák