Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PAtr0n

    addikt

    válasz Oposszum #98093 üzenetére

    Imádtam én is, majdnem 4 évig folyamatosan nyomtam, de az egyetlen olyan shooter amiben "elfelejtettem lőni" idővel. Mintha manipulálva lenne, nem kicsit. Streamerek botlobbit kapnak , és betalál minden, hirtelen nincs recoil. Ha én játszok, pár körig jó, utána noob leszek, senkit nem találok el, hitreg megszűnik, az utolsó senkiházi is kettéhuggyoz.
    Sajnálom ezt a game-t, mert a legaddiktívabb FPS shooternek tartom még mindig, de csak az idegeimre megy.


    Semmilyen másik fps-ben nem éreztem ezt, CS-ztem évekig, most is bármikor visszamegyek GO-zni (bocs, most már 2-zni), simán megy a célzás, de megy a BF-ekben és MW-ben is megy faszán, érezhető a konstans teljesítmény.

    Most a "The Finals-t" próbálgatom, érdekes koncepció, innen-onnan lopott elemekkel, elég jónak ígérkezik, szokni kell, de érdekes módon abban is megy a célzás.

    Többek között az Apex miatt kezdtem egerekre vadászni itt kb. 2 éve, abban bízva, hogy a kiöregedő testemnek már fontos a minél jobb egér. És ennek köszönhetően lettek ezek, többségük a polcon pihentetve:
    Razer DA Elite
    Razer Viper Mini
    Razer DA mini
    Razer Orochi V2
    SPC Gear Lix (hulladék)
    Logitech G305 (ebben lett a legtöbb üzemóra)
    Keychron M3 mini (most vettem, tesztelés alatt)

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Új hozzászólás Aktív témák