Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZTE_luky

    aktív tag

    válasz Synthwave #100825 üzenetére

    Igen igaz. Figyelmetlen voltam. Amúgy nem vagyok benne 100%ig biztos h nekem az ergonomikus jobb mint a szimmetrikus, csak valószínűnek tartom.

    TUF M4 miért nem a legjobb tenyeres fogáshoz? A formája miatt?

    oké, köszi a tippeket, körülnézek.

    a Logitech G PRO X Superlight-ot h érted 20k-ért, rákeresve ink a 50k kategória. V azt is használtan nézzem ink?

    a SteelSeries Prime is szimpinek tűnik. Valszeg kényelmesebb is lehet a számomra mint az asus, bár nem tudom a csuklóm miatt mennyirre kéne a súlyra odafigyelnem, 60g fölé nem javasolták h menjek.

    a Xtrfy M4 Wireless szélességben tűnik csak neccesnek ha jól néztem, de szintén 71g sajnos

    a Razer DeathAdder V3 59 gramm az akár jó is lehet, főleg ha tovább tudom könnyíteni. Ez tök jó ötlet, nem is tudtam h van ilyen, köszi a tippet. melyik mérete miatt gondolod h nagy nekem? A szélessége? Lehet akár kényelmes is, mert az eddigiekről mindig lelógott az ujjam, lehet bepróbálkozok vele, köszi szépen a sok sok ajánlást.

    Zaied
    Lamzu Thorn-t én is néztem, de valahogy nem tűnt ki számomra a többi közül.
    Pulsar Xlite v2-t kerestem, de nem találtam, lehet várok hátha bukkanok egy használtra.
    Keychorn M2 szintén nem olyan nagy, de ezt eddig nem néztem, ez is szimpi, köszi az ajánlást :)

Új hozzászólás Aktív témák