Új hozzászólás Aktív témák

  • rarki72

    tag

    válasz koxx #99017 üzenetére

    "ha ő kb már eldöntötte ezt akkor minek jön kérdezni"
    annyira elvakultan és értelmetlenül tolja mindenki az anti-madcatz vallási dogmákat, hogy senkinek sem tűnik fel mit kérdeztem - talán végig se olvasta senki vagy olvasta csak nem értelmezte...
    annyira el akarja mondani mindenki, hogy ez a "búcsús szemét" mennyire szar, hogy konkrétan leszarja, hogy nem annak a véleményét kértem ki, aki még csak élőben sem látta az adott egeret, hanem annak aki használta és pozitív vagy negatív tapasztalata van ezáltal...
    azért jöttem kérdezni, mert érdekelnek a jelenlegi modellekről begyűjtött tapasztalatok, mely szerint még mindig érdemes megvennem vagy visszaesett a színvonal akár a minőségben, akár a működésben és inkább engedjem el, ami eddig bevált...
    nem azért jöttem kérdezni, hogy mindenki elmondhassa mi a véleménye egy olyan eszköz működéséről, megbízhatóságáról, tartósságáról amit soha a büdös életben nem használt és ezt szembe tudja állítani az én valós tapasztalataimmal, ami 2000 napnyi folyamatos használaton alapul...
    a kérdésemre létezik azok számára is korrekt válasz, akik nem ismerik a terméket, csak a weboldalakról, de egyszer sem írta le senki...
    nem akarok másik egeret venni, sem könnyebbet, sem divatosabbat, csak és kizárólag abban az esetben, ha kiderül, hogy az újabb generáció már nem olyan JÓ, mint ami nekem van, de ezt olyantól nem tudom elfogadni, aki egyik generációt sem használta, csak azt szajkózza, ami a divatnak, a vonatkozó vallási tanoknak megfelel vagy csak egyszerűen hallotta a szomszéd Mariska néni unokájának a kollégájától, aki a blikkben olvasta...
    nem vagyok fogékony a a hittérítésre, de a pozitív egész számokra és a tényekre igen.
    ezen felül van még egy mániám. a divatadót fizessék a divatmajmok. én szeretem mérlegre tenni mit kapok mennyiért vagyis az ár érték bajnokokat részesítem előnyben. akkor is ha az történetesen egy nem túl divatos kínai ciki ilyet venni telefon - bár a történelem alakulása ez ügyben mindig megmosolyogtat :)
    van egy makrózható 11 gombos megbízható, kényelmes egerem. nem fogok sem 60 sem 40 ezret fizetni egy masik 11 gombos makrózható egérért, csak ha rákényszerülök a logikus gondolkodás mentén, amiben a hit jelenléte ugye kizárt.
    ezt most nem sikerült kideríteni, így a vásárlás meg fog történni és kénytelen leszek én magam megtapasztalni a jelenlegi generáció megbízhatóságát, tartósságát.

    Mindenkinek köszönöm, aki igyekezett segíteni és a hittérítőknek is köszönet, mert az elvakult gyűlöletük is információ - csak hát nem úgy ahogy azt ők szeretnék ;)

Új hozzászólás Aktív témák