Új hozzászólás Aktív témák

  • kellcucc

    aktív tag

    válasz Atilla001 #82118 üzenetére

    Kb. 18.5 cm a tenyerem kezdete és a középső ujj vége közti táv. Nincs nagy lapát kezem, de hosszú cingár ujjaim se, 180 cm magas vagyok, normál kézzel. Ha egy G403 Hero-ról beszélünk, akkor az teljesen asszimetrikus (link). Még ferde is a kialakítása, míg a Rival 310-nél a gombok ha szemből nézzük hasonlóan ívelődnek. Ezt a Roccat-ot lehet megfogtam ma, de nem hagyhatott mély nyomot bennem, mert amelyik egyáltalán nem tetszett, fel se emeltem, hogy megnézzem melyik típus. Most nem emlékszek melyik volt az a másik típus, de volt egy, ami legalább 1 cm-rel rövidebb volt a G403/R310 párostól, és mégis kényelmes volt - de a görgő és a gombok nagyon nem voltak jók.. Én ezek után full laikusként egyáltalán nem ajánlom, hogy valaki a méretet és a mm-eket bújja a neten új egér vásárlásnál. Az R310-nél ahogy néztem kényelmes fogásnál még lehetett majdnem 1 cm a gomb végéig, mégis kényelmesebb volt, mint bármelyik másik. Nekem az M4 némileg alacsony volt, túl fingertip-es, de ezt ugye egyéne válogatja. Köszi szépen a V2 észrevételt! Ha nagyon eltartja a kisujjat az egér az elég szépen meg tud fájdulni. (Ha pesti lennél, átvenném a 310-et :K )

Új hozzászólás Aktív témák