Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neck

    veterán

    válasz PuMbA #55563 üzenetére

    "Vigyázz a MILC specifikációkkal, mert egyáltalán nem válthatod át DSLR specifikációkká."
    Azért ez így nagyon pongyola megfogalmazás - a specifikációk nagy része egy az egyben hasonlítható.

    Kigyi_23: Én azt mondanám, ha már veszel, ne RP-t vegyél, nem rossz váz, de nagyon kiherélte a Canon sajnos, a legjobb része a FF szenzor, és ennyi.
    Tegyél még mellé egy keveset, és nézz Nikon Z6-ot, Sony A7III-at, esetleg Canon R-t. És mindenképp ülj fel a MILC vonatra, élvezni fogod, teljesen megváltoztatja a fotózást, hogy a keresőben egy rakás info elérhető, van szemfókusz, eShutter a hangtalan fotózáshoz, stb. Lásd a fenti wall-of-textet, amit leírtam az 55527-es hozzászólásomban.

    [ Szerkesztve ]

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

  • kigyi_23

    addikt

    válasz PuMbA #55563 üzenetére

    Na mondjuk ezt nem figyeltem akkor még jobban gáz a helyzet. Eddig is csak bukott az RP ahányszor szóba kerül most meg aztán már nem is alternatíva. Kipróbálni nem tudom itt a környéken nincs én meg távol lakok mindentől is. Szinte minden nap melózok ezért néztem főleg spec-ből az adatokat, de vásárlás előtt mindenképpen teszteket bújtam volna.

    Neck: Akkor marad a spórolás, BF-re várás, talán lesz valami jó akció. Vártam, hogy páran majd meg akarnak szabadulni az R-től akik váltanak mondjuk 5 vagy 6-ra, de aztán rájöttem valószínűleg nem sokan lehetnek, mert aki arra vált az nem valószínű, hogy R-t használt :DDD

    https://www.youtube.com/user/kigyi23/

Új hozzászólás Aktív témák