Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz Stauffenberg #16159 üzenetére

    Jó kezelhetőség, egyszerű menü, mivel első dSLR-je lenne, kiegészítők - obi park szerinte nem számít (bár, úgy gondolom, ha belejön biztos fogja bővíteni..), csak a fénykép minőség számít, videóra nem használná.

    Utánaolvastam a Magic Lantern firmware-nek, nagyon szimpatikus ez a "varázsmenü", tetszik. Nikon alá nincs ilyen?

    Tegnap elugrottam vele a MM-ba, őszintén szólva a D3100 és a D5100 fogása nekem nagyon nem volt kényelmes. Meglepve tapasztaltam mennyivel kisebb vázak, mint a D80-am. Nagy kezem van, ráadásul portrémarkolattal használom, így belesimul a tenyerembe, ezek meg abszolút nem. Megfogtam az EOS 600D-t is, Nikon-osként mondom h mérföldekkel jobb volt a fogása/anyaghasználata. Már első kézbevétel után nekem az jött le, mintha már egy másik kategóriát képviselne a két szóban forgó Nikon-nal szemben.
    Lehet placebo volt, de a srácnak ugyanez volt a véleménye, kényelmesebb volt neki a 600D.

    Köszi!

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák