Új hozzászólás Aktív témák

  • Mephike

    senior tag

    válasz braunz #67152 üzenetére

    Pont így voltam ezzel én is. A "bogyóm" tele volt, a mechanikus billentyűkről való áradozással. "Jó nekem az a több mint 15 éves MS bill., nem kell másik, bírja ez. Működik rajta minden gomb, nem veszek én másikat. Meg ha vennék, akkor max 10-20k pénzt ha adok egy billentyűzetért."
    Aztán kipróbáltam párat és elgondolkoztam. Addig agyaltam a dolgon, míg azt mondtam, veszek egyet, max bebukom. Egy Keychron K4-re tettem le a voksom. Kifizettem a kb. 35k pénzt érte. (Biztos van jobb billentyűzet is a világon.)
    Elkezdtem használni és rendben volt a dolog. Tetszik, jól működik, minden okés vele. Aztán kb. két hete gondoltam egyet és visszaszereltem a régi MS bill.-t. Na, ott majdnem padlót fogtam. "Te jó ég! Ezt a vackot már évekkel ezelőtt le kellett volna cserélned! B+"
    Megértem, ha valakinek nincs 40-50k pénze, de ha megteheti, akkor meg kell lépni a cserét, mert hosszú távon nagyon-nagyon megéri.
    Ezek után nem sokat agyaltam, de egeret is cseréltem, hasonló tapasztalatok értek ott is.

Új hozzászólás Aktív témák