Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz fekeandras #168 üzenetére

    Ez egy egész jó szemlélet :R , megpróbálom minél jobban magamévá tenni...
    Nekem annyiból jobb, hogy lekötnek a mindennapi teendőim, tehát muszáj lesz minél gyorsabban feldolgozni amennyire tudom, de szegény anyám meg marad itthon egyedül, ráadásul vezetői állás után pont most lett nyugdíjas, szóval kb. egész nap egyedül fog itthon ülni :( , ami nem túl jó... Ráadásul olyan szépen tervezgették apámmal az öregkorukat, hogy még ezt meg csinálják, azt megcsinálják, ide elmennek, oda elmennek... :( (pl. nagyon régi vágya volt, hogy egyszer még eljusson Casablancába... Hát ha Ő már nem is, én biztos elmegyek még az életemben hogy beszámoljak majd neki a "túlparton")
    Most meg hirtelen a nyakába szakadt szegénynek minden, jogsija sincs hogy esetleg könnyebben mozogjon, én meg nem maradhatok itt állandóan mellette...
    Azt is sajnálom hogy apám nem élhette meg hogy lediplomázzak, hogy a későbbi unokáit a karjában tartsa... Ezek biztos nagy örömet okoztak volna neki...
    És ami még rohadt zavaró, hogy apám makk egészséges volt, egész nap jó levegőn volt, kellemes környezetben, mozgott, szabadidejében állandóan a kertben tett-vett itthon, kb. kicsattant az egészségtől. Erre ma azzal kelt anyám hogy estéről reggelre már nem ébredt fel. :(

Új hozzászólás Aktív témák