Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cinemazealot

    addikt

    válasz MrDerekas #112967 üzenetére

    A Lenovóban 2 GB RAM van, 5"-es FullHD IPS kijelzővel, a MA! teszt nem adott neki plecsnit. A Samsungban 1,5 GB RAM van, a kijelzője kicsit kisebb (4,7"-es) HD felbontású Super AMOLED, tehát a kontrasztja jobb, a színek talán "szamszungos amoledesen" túlszaturáltak, a MA! teszt szerette. Úgy tudom, hogy még ha kevesebb RAM-ja is van a Samunak, azzal elég jól gazdálkodik. Az A3 (2017)-ről szóló hírek topic-jaiban pedig sokan jó szájízzel beszéltek a 2016-os modellről. Így a kettő közül ez utóbbit javasolnám inkább. Személyes tapasztalatom sajnos egyik készülékkel sincs.

    DE!

    Csak a JBL hangszóró miatt nem biztos, hogy jobban jársz egy Telekom által hekkelt alaprendszerrel (na meg azzal az idióta, állandóan hangosan szóló Telekom bekapcsolási animációval), hacsak nem voltak oly' kegyesek, és meghagyták a gyári ROM-ot. Vélhetően a telefon szolgáltató függő is, bár ennek is láttam már ellenkezőjét, talán pont a 2017-es testvér kapcsán. Nem csipázom a Telekomot, gondolom, észrevetted. :D De ez csak privát vélemény, ne tántorítson el az esetleges elhatározásodtól.

    Az már csak hab a tortán, hogy mindkét teló hátlapjának síkjából kiáll a kamera. Így sík felületre letenni és úgy pötyögni rajta, idegbaj lehet mindkét esetben. Ez persze megint lehet, hogy rajtam kívül mást nem zavar.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák