Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RocknRoller

    aktív tag

    Sziasztok!

    Következő a storym: December elején vettem egy fehér 16GB Nexus 5-t, február vége március eleje fele meghalt mert szeretett. Nem tudtam vele telefonálni, nem volt térerő, így se net se telefon. Nem a SIM-mel volt a baj, mert kipróbáltam más telefonban is a SIM-et, ott ment. A telefon árát vissza adta a bolt.

    Szóval igények hasonlóak lennének mint a Nexus esetében, csak ne legyen LG mert abból nem kérek többet. Árban meg 124 Mátyás.

    Igazából nagyon kacsintgatok a Nokia vonal felé...csak gyengének tartom a zene lejátszóját (nekem ez fontos, sokszor hallgatok zenét telefonon), vicces h csörögni és rezegni nem tud egyszerre...meg nem tudom, hogy jelenleg az alkalmazásboltjuk mennyire van a toppon. Lumia 925 tetszik, de lassan jön ki a 930, az gondolom első kanyarban nem fog megállni 160 ezernél.
    525-ben gondolkodok, csak nem tudom, hogy ha fél-1 év múlva lemegy a 930 ára akkor el tudom e adni vállalható áron az 525öt.

    Z1 Compact is bejön, csak nem akarok még kb 20 ropit rátenni.
    Samsung még nem tud rendes telefont csinálni, HTC-vel szintén nem vagyok kibékülve. :U
    Help :O

    szerk.: Most egy Galaxy Ace 2-vel járkálok, biztosítja a napi adrenalin szintet, szóval minél hamarabb kéne az új telefon.

    [ Szerkesztve ]

    ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

  • RocknRoller

    aktív tag

    Sziasztok a segítségeteket szeretnem kérni.

    Árkategória. 80.000 de ha kevesebből kijön nem fogok megharagudni :)
    - Használt vagy új: uj, független DUAL SIMES
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? legalabb 2 évig működjön nyikkanas nélkül
    - Mire használnád? e-mail, viber, zene hallgatás, internetezés, e-bay
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? android jo lenne
    - Milyen kialakítású telefont keresel? (bar, slide, flip, stb..) nem beszélek héberül :F
    Ezeket a kérdéseket megválaszolva saját elképzeléseid is érdemes megosztanod, hiszen abból is le lehet szűrni az ízlésed. Szinte minden készülékről találsz tesztet a mobilarénán, érdemes átolvasni őket! Hogyha egy készüléket csak szoftverért húznak le, akkor érdemes rákeresned a telefon saját topicjában, mert nagy eséllyel javítottak már rajta.
    Mire szeretnéd használni, mi a fontos?

    egy olyan telefont keresek ami két évig mindenféle lefagyas, akadas es hülyéskedes nélkül fog szolgálni .

    ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

  • RocknRoller

    aktív tag

    sziasztok

    - Árkategória. 50 és 90 között
    - Használt vagy új: új
    - Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan garanciával
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? : hosszú távra. előny, ha jó közösség van mögötte (ROM-ok, kérdések válaszok, stb..)
    - Mire használnád? e-mail, böngészés, zene (jó lenne ha zene téren jól teljesítene)
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? android (romok miatt, ha netán a gyári nem lenne tökéletes)
    - Milyen kialakítású telefont keresel? max 5 col

    DUALSIM-es legyen, minimum 2gb RAM, esetleg bővíthető memória, szép képernyő

    köszönöm :)

    [ Szerkesztve ]

    ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

  • RocknRoller

    aktív tag

    Sziasztok,

    Cégnél új telefont kell valasztanom, a jelöltek:

    Samsung j3 DS és Lenovo A7000

    Melyik éri meg jobban, kevésbé idegtépően szar?

    ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

  • RocknRoller

    aktív tag

    Sziasztok

    Árkategória. Max Nettó 85 ezer
    - Használt vagy új? Uj
    - Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Hosszú távra

    - Mire használnád? E-mail, közösségi alkalmazások, waze, zene
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Ha nem muszáj nem mokolnam a telefont
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? 5" felett

    Ha lehet maradnék xiaominal, de egy letisztult Google Android rendszernek se mondanék nemet.

    Amik fontosak lennének még: B20 4G, minél szebb kijelző (ha lehet amoled, 500ppi( quad HD?) körül v felett, legyen benne egy jobb féle hang proci, sokat hallgatok telóról zenét fejhallgatóval, jó lenne ha ki tudná hajtani.jo akksi idő. Minimum 64 de inkább 125 gigás legyen.

    Ha esetleg nem fér bele az árba, hajlandó lennék többet áldozni, kérlek így javasoljatok telefonokat.

    Köszönöm!

    ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

  • RocknRoller

    aktív tag

    válasz RocknRoller #117731 üzenetére

    Úgy néz ki nem igen van ilyesmi teló e vidéken?

    ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

  • RocknRoller

    aktív tag

    Sziasztok

    65 ezerért szeretnék venni egy új telefont. Xiaomi redmi note 5 van kinézve, nem tudom ilyen arkategoriaban milyen telefonok jöhetnek még szóba amik 1 év alatt nem fossak el magukat (nem szaggat nem fagy le stb
    ..)
    Köszi

    ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

  • RocknRoller

    aktív tag

    sziasztok,

    plíz segítsetek...

    - Árkategória. br. 150.000, nagyon max br 200.000 ha annyival többet lehet érte kapni
    - Használt vagy új? leginkább új, de akár egy keveset használt is szóba jöhet
    - Hol vennéd meg? függetlenül, vagy aprón használtan
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, hússzú távra (3év)
    - Mire használnád? mindenre, kivéve játék. (fényképezés, levelek, közösségi média, böngészés, gps)
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? nem ragaszkodom
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? max 6,5 col, jó lenne kissebb


    Jelenleg egy redmi note 5 pro-m van, igencsak az uolsókat rúgja.
    ami mindneképpen kellene még:

    -snapdragon 800-as széria
    -közelség érzékelő legyen benne (nem akarok bohóckodni az optikaival, elég volt, hogy álandóan össze vissza nyomódik a telefon beszélgetés közben)
    -normálisan működő újlenyomat (ha kijelzős, akkor ultrahangos legyen)
    - minimum 125gb tár, inkább több.

    eddig ami szóbajött, oneplus 8 és esetleg visítva a 9, bár nem tudom, ezekben van e közelség érzékelő, és milyen az újlenyomat olvasójuk.

    ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

  • RocknRoller

    aktív tag

    válasz Bdanyy #164397 üzenetére

    Exynos procira sem mondanak túl jókat, melegszik és többet fogyaszt... Vagy mások a tapasztalatok?
    Snap 888-al mi a baj? Eddig úgy olvastam, snapdragon a legjobb amit androidos telefonba tehetnek.

    @ghiottone: s20 FE kiesett a gyenge ujjlenyomat és közelség érzékelő miatt.

    8T-nek van külön közelség érzékelője, vagy annál is megy a szívás az optikaival?

    @haypro: köszi! Amúgy ha most veszek egy majdnem 2 éve megjelent telefont, mennyi az esélye, hogy 3 évig bírni fogja akadasok nélkül? Ez a hardver sokáig bírja?

    Köszönöm mindenkinek a segítségét!

    ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák