Keresés

Aktív témák

  • aggleány

    addikt

    válasz philoxenia #20707 üzenetére

    Teljesen egyetértünk. Csak próbáltam kicsit csendesíteni a hangulatot.

    Én sem ismerem a Bladet, de sok jót és rosszat is hallottam róla. Úgy gondolom, hogy ha valaki nem ismer valamit, akkor ne nyilatkozzon róla. Én csak olyan készülékről mondok véleményt, amit már használtam is.

    Nekem is elég sokféle telefonom volt már, a kedves ismerőseim nemes egyszerűséggel "telefonbuzinak" szoktak hívni, de hát ez van. Próbáltam javítani őket, hogy így lányneműként inkább a "telefonleszbikus" lenne megfelelő, de az már hosszú nekik :DDD

    Imádom, amikor ott csimpaszkodik a villamos kapaszkodójába a delikvens, és látványosan ordítozva telefonál az iPhone4-en, ilyen-olyan sokmilliós üzleteket emlegetve :Y Jókat szoktam rajta szórakozni.

    Nekem pl. nagyon bejött a Galaxy Mini is, szerintem nagyon jól összerakott kis cucc, szép is, gyors is, de nem tudtam kibékülni a kijelző pixelességével, ezért eladtam. Valaki, aki nem olyan vájtszemű, most boldogan használja, és elégedett vele (megírta, hogy milyen jó kis telefonja lett).

    Részemről két év előfizura, részletre vettem egy drága telót, mert beleszerettem a kijelzőjébe. Más is megteheti, ha megéri neki. Nekem megérte, mert elégedett vagyok vele.

    Nekem is jobban tetszik, ha nem olyan vékony egy telefon, mert az vagánykodni nagyon jó, de nem kényelmes fogni. Ezért vettem a jelen telómra egy gumibugyit, azzal már sokkal jobb a fogása (nekem). Sokan mondták, hogy ronda, meg így nem olyan extra, de nem igazán hatottak meg vele. Nekem így jó, és kész. Mindenki úgy csúfítja el a telefonját, ahogy akarja.

    Az aláírásodból nem derült ki egyértelműen, hogy milyen telód van, amit kicsinek és vékonynak találsz, de pl. a GalaxyS gyönyörű türkizkék gumibugyiban :DDD

Aktív témák