Keresés

Aktív témák

  • Szellem.

    nagyúr

    válasz Fire/SOUL/CD #8064 üzenetére

    És úgy gondolod, hogy más jobban megvéd? Úgy gondolod, hogy van olyan program, ami nem enged be semmit?
    Amikor elkezdted tesztelni a Nortont, mit vártál, hogy mindent megfog?
    Ez egyik programnál sem tökéletes. Semelyiknél sem.

    Ezzel nem a Nortont védem, de ebből kiindulni, fölösleges.
    Persze, a te dolgod, hogy mit használsz, és mire bízod a géped. Egy biztos: Egyik antivírus sem mindenható!

    A postodat, meg pontosítanám, mivel nem pár órai netezés után lettél vírusos, hanem pár órai szándékos vírusbegyüjtés után! A kettő nem ugyan az!
    Szándékos vírusbegyüjtéssel, nem csodálom, hogy vírusos leszel. Egyébként érdekes, hogy korábban elég sokáig Nod32-t is használtam, és sosem lettem vírusos melette. Pedig járkáltam mindenhol, és nem csak a PH-t böngésztem.
    Szóval, én azt gondolom, a te tapasztalatod, a te véleményed. Viszont, 100% védelem, nem lesz. Ha szándékosan gyűjtesz be vírust, egyik sem fog 100%-ra megvédeni.
    Ha meg valaki tudatosan használja a netet (és itt a tudatosság alatt nem azt értem, hogy nem lehet töltögetni, meg böngészgetni szabadon) akkor tök mindegy mi van fent a gépen, nem lesz vírusos. Ha meg nem tudatos a használat, akkor meg édesmindegy, mit használ!

    [ Szerkesztve ]

  • didyman

    őstag

    válasz Fire/SOUL/CD #8064 üzenetére

    Az egymás ehgyén-hátán körültekintés nélkül telepített védelmi szoftverek előszeretettel hülyítik meg vagy blokkolják egymás ténykedését, így nem is csoda, ha kinyílik pár kiskapu..

    "Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

Aktív témák