Keresés

Aktív témák

  • 12-es csaj

    senior tag

    válasz Pano #41085 üzenetére

    Jó, de a homokozója és a defense+ jó védelmet ad. Én konkrétan sokszor már arra gondolok, hogy nem hiszem el, hogy ilyen van. Elég "kemény" dolgokat hallok róla, hogy mindent megfog. :DD

  • blattida

    nagyúr

    válasz Pano #41085 üzenetére

    Pano!

    Az, hogy nem kedveled, egyáltalán nem baj(miért kéne kedvelned? :F ),de az, hogy kakinak nevezel egy av-t, szerintem egy kicsit erős.
    Tőlem nem találsz olyan hsz-t, melyben leszarozom, kakizom, fosozom, hányadékozom stb av cégek termékeit (még az ismeretleneket sem)és ezt természetesen azért teszem, mert egyik sem az (és nem is azért, mert nem próbáltam mást!!).
    Ha a középmezőny felismerése kaki szerinted, akkor mindegyik kaki, mert mindössze egy-két százalékos különbségről beszélünk, de ezt Te is tudod.

    Én már jó párszor beírtam ide azért, mert valaki az általad is használt jelzőkkel illetett programot vagy programokat.
    Ha már ezen a szinten jársz, hogy így csuklóból lekakázol valamit, akkor azt támaszd is alá, tök mindegy, mely programra vonatkozóan teszed ezt!

    Ez elvileg egy szakmai fórum, tehát van egy minimális elvárható szint, szerintem.
    Az egyszavas magyarázatok szakmai szempontból is nullák, így a beírt "vélemény" is annak számít, ami, ha a saját blogodban teszed, zákson, de ez egy nyilvános fórum (sokan ennek alapján választanak, kérnek segítséget, várnak tanácsot) és én például baromira unom, hogy nagyon csúszunk az sg színvonala felé.

    "A CIS vírusvédelmi ereje nem az AV részében van (azaz a szignatúra alapú védelemben), hanem a viselkedés elemzésben és a sandboxban."
    A fenti mondatodban legalább kifejtetted kicsit, miért kakiztad, bár ez, szerintem, nem elegendő ok.

    Az pedig egy másik kérdés, hogy az 5-ös cav jelentékeny szerepet vállal a cis vírusvédelmi erejében, egész pontosan a megelőzésben.

    Eltávolításban kell még egy kicsit fejlődnie, mert nem tüntet el minden nyomot a kártevők után, de ezen már dolgoznak...

    Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

Aktív témák