Keresés

Aktív témák

  • blattida

    nagyúr

    válasz BigManus #16328 üzenetére

    Én többek között ezért nem használom már egy ideje az avira-t.
    Már megint rossz irányba mennek. :K

    Fire: Akkor tégy egy próbát a KIS-sel(Kingsoft Internet Security)! Abban van minden. :)

    [ Szerkesztve ]

    Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz BigManus #16328 üzenetére

    Hali!

    Remek! :C Megmondom őszintén, ezen rövid idő alatt én is megkedveltem és "fájó szívvel" szedtem le, mert roppant szimpatikus és persze ami fontosabb, hogy egy teljesen korrekt, megbízható, stabil, remekül használható Av-t ismertem meg a "személyében". A BitDefender motor már sejtette, hogy egy jó AV-vel áll szembe az ember, de ezen túl a várakozáson felül teljesített, összeségében(saját vélemény) előkelő helyet kellene, hogy elfoglaljon az AV-k listáján. :K 2x sem mondom, lehet hogy még vissza fogom rakni, ha befejezem az "ismeretlen AV-k kutatását"... :K

    blattida
    Oké, akkor nem "mondom" a SAS-nak, hogy radírozza le... :DDD
    A "doktor-t" meg szabadságra küldtem..(jó hosszúra) :DDD

    mod
    Oké, KIS.. :C Előtte azért letesztelem ezt az eScan ISS-t, aztán a Rising IS-t...
    (aztán elég is lesz egyenlőre...)

    Fire.

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

  • Krystal_s

    addikt

    válasz BigManus #16328 üzenetére

    a Bitdefender is így viselkedik, mint az általad leírt 1. 3. pontban...tűzfal esetén is és weboldalaknál is...ahogy a képen is látszik, amit tegnap tettem fel ide...blokkolja az általa fertőzöttnek vélt file-t, de az oldal továbbra is böngészhető.
    a 2.-ra nem tudom a választ. mostanában ( tudatosan ) nem futtatok "fura" dolgokat.

    Fire/SOUL/CD: valóban igen nagy a hasonlóság :) még a színek is...

    GoodSpeed: köszi, látom Dr.Web is egész jól fejlődik...nekem a portable verziója van meg, nem tudom mennyire hatékony ,de bármikor futtatható másik aktív irtó mellett is és gyorsan átnézi a rendszert.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák