Keresés

Aktív témák

  • HarryPotter

    őstag

    válasz phare #1083 üzenetére

    érdekesek a kombinációid. én nem vagyok túl nagy spíler a témában (azért is kérdezek itt sokat); de azt végiggondolod, hogy mit raksz mivel együtt? Arra célzok, hogy szándékosan válodatod össze a telepített kombinációt pl. a leírásuk alapján, hogy kiegészítsék egymást, vagy véletlenszerűen, ami jön, mehet fel a gépre, aztán meglátjuk. Ne érts félre, nem kritika, csak kiváncsi vagyok, hogy inkább kísérletezel, vagy szigorú koncepciók alapján döntesz.

    my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

  • MolnárPéter

    aktív tag

    válasz phare #1083 üzenetére

    Nemrég tettem fel az AVG PRO-t, 2008. 12.01-ig ingyenes, innen töltöttem le: [link]
    Annyi korlátozás van a dologban, hogy angol nyelvű a program, de nem zavar, a kód a telepítőben található.
    (Ahogy látom, limitálták az egyszerre történő letöltések számát, csak nagy szerencsével és türelemmel lehet hozzáférni.)
    Ha esetleg érdekel, írj privit, szívesen feltöltöm valahova. (Annyi van, hogy holnaptól az év utolsó napjait ingeszegény, internetmentes környezetben töltöm, de este még leszek.)

    Nálam ezen kívül a 3-as Comodo-Defense+, a Threatfire és a Winpatrol free vannak fent, gond nélül dolgoznak együtt.

    Más: ki simeri az Iolo Antivirust, a System Mechanic gyártójának termékét? Régebben Kaspersky motort használt állítólag, de áttértek az [Authentium alapú] saját fejlesztésű motorra.
    Egy éves ingyenes licensz Iolo Antivirus igényelhető itt: [link]

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák