Aktív témák

  • _ak_

    addikt

    válasz Erőforrás #4946 üzenetére

    úgy tudom a cfos nem gyorsabb letöltést hanem inkább folyamatosabbat ígér mivel sok ember nem konyít még annyi sem a nethez, h magától rájönne, h torrentezés közben, ha maxal tölt fel, akkor nem tud mellette maxal letölteni, és elviekben a cfos úgy "időzíti" a csomagokat, h minél inkább optimálisabb legyen a nethasználat. Tehát minden beállítás nélkül fel-le töltés közben még böngészni is tudjunk.

    Legalábbis nekem vmi ilyesmit magyaráztak akik használták. Én személy szerint nem szeretem a progit és semmi jelét nem láttam annak, h működne, pedig elég gyengus a netem. Na de nem offolni jöttem. ;]

    Egyik csaj ismerős lapopjára kéne nekem vmi ingyenes vírusirtó, ami updatelni magát és van rezidens védelme, lehetőleg minél kevesebb téves riasztással, mert én ritkán tudok csak ránézni a gépre, azt viszont nem várom el tőle, h elindítson egy scant és értelmezze az eredményt... :U

    szerk.: xp-ről van szó

    tűzfalnak meg arra gondoltam dobok egy comodot, safe módban.

    Btw az új sunbelt kerio-t mennyire találták el? legalábbis az ingyenes funkciókat. Régen nagyon kedveltem azt tűzfalat.

    Erőforrás:
    Ami nekem visszatérő problémám, azok a trójaiak. Bár nekem ritkán gyűlik meg velük a a bajom, szvsz a kav kiszűri a nagyját, de ugye az nem arra van specializálódva. Meg leginkább ismerősöknek nem tudok mit ajánlani. Érdemes-e külön progit tartani rezidens védelemmel vagy elég csak néha néha futtatni egyet. Melyik progival érdemes próbálkozni. A counter spy tetszik csak lassú és nem ingyenes. :)

    [ Szerkesztve ]

    Let's begin, de gozaimasu!

Aktív témák