Aktív témák

  • eurolac

    senior tag

    válasz pethYeti #41503 üzenetére

    Mielőtt telepítenéd az msnplus-t kapcsold ki arra a 30 másodpercre az óra melletti ikonra jobb klikkel kattintva a nod valós idejű védelmét. Telepítés közben vedd ki a pipát a toolbar vagy a szponzorprogram elől, és a továbbiakban nem fog zaklatni...
    Haladó beállításokban a védelmi opciókon fentről lefelé menj szépen végig, és mindenütt pipáld be a kiterjesztett heurisztikát, a kéretlen és veszélyes alkalmazások figyelését. A kiterjesztett heurisztika bekapcsolásakor a fájlrendszer védelemnél kiad majd egy ablakot, miszerint ha ezt az opciót ott bekapcsolod a géped lassulásához vezethet. Ezt majd neked kell eldönteni, h mennyire érzed és ott használod e?! Persze bekapcsolva erősebb lesz a védelmed. Az én laptopom ezt már nem bírta.
    Az indítás utáni scant is le lehet állítani, csak már nincs előttem a nod. Talán haladó módban, bal oldalt a karantén alatt lévő opcióban a két alsó lehetőséget vissza kell pipálni és akkor nem vizsgálja végig a rendszerrel induló alkalmazásokat. :F
    A rendszervizsgálati részben is be kell állítani a lehetőségeket, heur, kéretlen, veszélyes alkalmazások, azért, ha csinálsz egy teljes vizsgálatot, mindenre figyeljen.
    Nekem most hirtelen ennyi jutott eszembe, a többiek hátha még pontosítanak engem és tesznek még hozzá!

    Eurolac

Aktív témák