Aktív témák

  • zed01

    őstag

    válasz GrandeP #3347 üzenetére

    "Nod32: kb olyan mintha beteg lennél és elmennél a korházba ahol ebben megerősítenek... mert írtani azt nem tud... találni meg már csak akkor ha komolyabb baj van."

    Hát ehhez nincs mit hozzátenni. Ha egy szakember azt állítja, hogy azokon a vírusos gépeken gépeken amit behoztak szervízbe minden NOD32 futott, szerintem ez jelent valamit.

    "Avast pro: gyors, ügyes, de rengeteg mindent tévesen riaszt amit meg kellene azt nem veszi észre, viszont mindent hiba nélkül megöl és / vagy helyre állítja..."

    Az Avast sokat fejlődött az utóbbi időben. Én nem vettem észre téves riasztást.

    "Norton: kb mint a nod annyi különbséggel h ő kicsit lefogja a gépet cserébe viszont bármit meg tud ölni."

    Az új Nortonok (2008-as verziók) már egyáltalán nem fogják a gépet.

    "Kaspersky: fogja a gépet, rengeteg téves riasztás, ritka update, viszont mindent le tud ölni..."

    Pont a Kaspersky egyik nagy előnye hogy óránként van update, nem tudom honnan vetted hogy ritkán frissít és szerintem abszolút nem fogja a gépet, téves riasztást sem vettem észre.

    "Avira antivir premium: jobb mint a nod, rengeteg virust megtalált még a nod/avast után is, és hiba nélkül megölte őket.... kicsit igénytelen a kinézete, de a célnak tőkéletes és kevesebbet fogyaszt mint a nod. Részemről némber 1."

    Ezzel egyetértek. Én is a legjobb vírusirtónak tartom és az ár/érték aránya kiváló.

    "G-data: mint az avira, csak szebb és kicsit jobban fogja a gépet."

    Az enyhe kifejezés hogy kicsit fogja a gépet. Még egy négymagos gépet is sikerült belassítania.

    “Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

Aktív témák