Aktív témák

  • Drapedro

    csendes tag

    Sziasztok!

    Keresgéltem itt a fórumon a problémám után, de leginkább a kékhalál állt közelebb az esetmehez. Az enyém legyen feketehalál. Vista alatt fut a gépem. Játék közben kiakadt, lefagyott. A feladatkezelő indítása nem sikerült. Elfogyott a türelem, vészkikapcsoltam. Ezt követően elindítottam a gépet, elkezdett bootolni, megjelent a microsoft töltő csík, aztán átváltott szürképe a képernyő. Hosszas semmi után felajánlotta a javítás ndítását recovery címszóval. Elfogadtam. Hosszas töltés, néhány klikk, és olyan menűbe kerültem, ahol több lehetőséget is listázott. Én az elsőt választottam, azt hiszem, startuo repair volt a neve. Hosszas futtatás, kirta, hogy nem talált problémát, majd lefagyott. Vészkikapcs, újra indítottam. Felajénlotta a csökkentett indítás - néhány variációban - iiletve a normált. Normélban indítottam. Látszólag rendben indult, kezdte a rendszer a bootolást, bejött a microsoft töltés jel, aztán még az asztal alsó része is bejött, de az asztali ikonokat már nem töltötte be, a képernyő nagy része kékség (Lehet, ez mga volt a kék halál?). Újraindítás, de ekkor már kékség helyett csak feketeség jött, bármilyen módban indítottam el.

    A kérdésem az, hogy erőlködjek-e még? Elsősorban amiatt fontos, rmert ajta vannak az elmúlt év család képei és videói. Meg lehet ezeket menteni?

Aktív témák