Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Landon

    őstag

    Valakinek omlott már össze a játék? :) Nekem eddig 2x csinált olyat, hogy 'exe stopped working' és azért érdekelne a dolog mert az első esetben a kép is 'szét esett' (és nem nem a játék sajátos effektjeire gondolok) totálisan mindenféle szépséges grafikai hibával és most öl az ideg, hogy vajon az egyik VGA szarakodott akkor vagy azért hányt be a kép is mert az exe leállt... Bár gyanítom, hogy inkább az utóbbi mivel utána megint elkezdtem játszani és egy adott idő után kifagyott a játék (megint az exe állt le) de nem volt semmi képi gebasz.

    Olvastam steam fórumon, hogy sokaknál probléma ez és azt javasolták, hogy a játék könyvtárat nevezzük át 'MaxPayne3'-ra ill uezt írjuk át regeditben is. Nálam miután ezt megtettem nem volt fagyás de csak egyszer próbáltam azóta így nem lehetek 100%-ig biztos... :)

    Mondjuk a VGA-kal csak nem lehet semmi... utána játék alatt mértem hőfokot és a legmagasabb érték 71C volt... :U Csak tudjátok, hogy van ez ilyenkor az embernek ott van a fejében, hogy 'de mi van ha'... :)

    Köszönöm!

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

  • Landon

    őstag

    Lehet most már beképzelem de nekem 1920x1080-ban is aránytalannak tűnik O.o

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

  • Landon

    őstag

    válasz Silenzio #142 üzenetére

    Most játszottam egy picit, nálam jó csak egy helyen Max kicsit teltebbnek tűnt a kelleténél és azért gondoltam de most a ghetto-ban a sok ember között látszik, hogy arányos. :)

    Egyébként valami félelmetesen jó lett a játék. Álmomban nem gondoltam volna, hogy ennyire jó lesz. Igazi R* munka! Remek. Számomra GOTY az biztos, ami nagy szám mert hosszú évek után ezt egyes egyedül a Skyrim-re tudtam mondani. :D Egyszerűen annyira magávalragadó a gameplay, hogy nagyon nehéz letenni... és ahogy azt említették mások is, még normálon se annyira könnyű. SPOILER A kikötős résznél a kis hajóknál jó sokször töltött vissza a kikötő elejére a játék mire megcsináltam... :B SPOILER VÉGE

    A helyszínek is valami fantasztikusan jók és hangulatosak. Max személyiségéről nem is beszélve... engem kicsit a Dr House-ra emlékeztet ami egy további pozitívum :DDD

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

  • Landon

    őstag

    válasz Drizzt #192 üzenetére

    Te jo eg es ez elvileg a hivatalis support?! O.o A level megfogalmazasa egy dolog de ilyen idiota nesze semmi fogd meg jol megoldast... :(

    Nem jarnal jobban ha inkabb mas forumokon keresgelnel hatha valaki talalt valami esszeru megoldast?

    [ Szerkesztve ]

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

Új hozzászólás Aktív témák