Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz Bjørgersson #312 üzenetére

    a hajlevágós rész a szoti csúcspontja, ahol a főhős erőt gyűjt a véres bosszúhoz :DD
    amúgy ezek szerint nem játszottál az 1-2 résszel :D mert a játék lényege a bullettime, időlassítás na meg a painkillerek, én nem álltam volna neki úgy végigtolni a 3. részt hogy nem játszottam az előző 2 résszel, mivel azokra épül sok CLUE és sztori, na meg pár jelenet is a játékban /temető. és a bár/

    am időlassítás jó mert könnyebben cálzol, és látványosabb tőle a játék, látod a körülötted elsuhanó skullókat, meg ahogy behatol a test bármely részébe és ahogy azt elhagyja :DDD állat

    Gamestar azt hozta fel negatív kritikaként hogy erőtlenek a karakterek, sztem kellően van mind1iknek szerepe és karaktere, és ha ezt hozzák fel kritikaként ill előnyként a remek sztorit akkor ez a kettő szvsz üti egymást...
    én csakis a sok átvezető videót tudom felhozni, ill akkor nem ha minimum lett volna 20 óra játékidő ezekkel a filmekkel.. csináltam pár shotot a játékból, csak az a baj h retek lassú a sztim, és lassan tölti be őket.. de párat linkelet azért

    komoly ahogy a Favela-t jellemezték.. nemtom figyeltétek e de még a kerítések tetején is üvegdarabok voltak bebetonozva hogy ne tudjanak átmászni rajta a bűnözők.. teljes gettófeeling, na meg a sok helyi lakos.. (nyomornegyedek és fényűző gazdagok)
    nemsemmi ahogy a töltényhüvelyeket tolja magából a stukker, és pattannak ki oldalra picit füstölve :)
    ill. az előző két részből megismert New York-i környezet, Laser beams :D, ez a fedezékrendszer egyszerűen állat! erősen 18+ra lett kihegyezve :)
    nem is beszélve a kivégzésekről! a rendőrőrsön picit elszórakoztam a rakéta+bullet time kombóval, a gfx is irigylésre méltó! az is csúcs ahogy eltalálod és vonaglik, méghozzá ott ahol lövöd! az üveg törése is kibajó! nagyobb léptékben a jobb képek :)

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • tome.jr

    addikt

    válasz Bjørgersson #312 üzenetére

    Most pörgettem ki 6. alkalommal :DDD

    Mikor elsőre játszottam vele, nekem pont a hajlevágás után kezdett el tetszeni.

    Pár dolog nekem sem jött be a játékban. Sokszor nehézkes az irányítás, például mikor fedezék mögül jövök ki, van hogy össze vissza mozog, de nem arra amerre irányítanám. A földről való felkelés is elég nyugdíjas tempóban megy. A favelában sokszor volt olyan érzésem, hogy a gang tagok golyóálló atlétát húztak. A rendőrségi jelenetben pedig mikor leszedem a faszi fejéről a sisakot és már csak a csuklya van rajta, hiába lövöm nyakon vagy a feje szélén, rohan tovább. Vagy mikor már negyedszer áll fel a pali a 20. golyó után az is idegesítő. Volt olyan is, hogy úgy szedett le a fedezék mögül kileső ember, hogy csak a fejét dugta ki, de a fegyvere továbbra is fedezékben volt. És ugye a klasszikus dolog, hogy mindig a pisztollyal kezdődik a jelenet.

    Mindezek hibákkal együtt iszonyat jó a játék.

    Amúgy valaki kimaxolta már a grinds-eket? Fegyókból eddig 10-et sikerült goldra összerakni, a többi grinds-ból már csak 3 hiányzik (molotov, közelharc, háton fekvés).

    Ja egyébként tényleg nagyon jó az optimalizálás, már írtam korábban is. Most egy GTX 460 SE van a gépben, DX10-ben kimaxolva 60-70 fps volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák