Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PH 5.5

    aktív tag

    válasz drCaligari #98 üzenetére

    Hello!

    Egyedül a soundblaster-rel nem fog tudni mit kezdeni az osx, de az alaplapi hang menni fog. Ha jól tudom akkor ezen a lapon realtek lan van, azt is ismeri. A Kalyway- féle 10.5.1-es Leopardot ajánlom, ennél telepítéskor ki lehet választani a szükséges drivereket (ati, lan, audio).
    A két rendszerrel kapcsolatban: szerintem az a legtisztább megoldás, ha külön vinyóra teszed az osx-et és a win-t, mégpedig úgy, hogy telepítésnél csak az aktuális vinyó van rádugva a lapra. Aztán amikor már mindkettő rendszer fent van, akkor rákötöd az összes vinyót a lapra, bios-ban pedig beállítod a boot-sorrendet, azt a vinyót rakva elsőnek amelyiken az általad gyakrabban használt oprendszer van. Így az a rendszer indul majd automatikusan.
    Ha a másikat akarod indítani, akkor pedig bekapcsolás után F8 (legalábbis az én lapomon az), és ki tudod választani a másik oprendszer vinyóját, hogy arról bootoljon.

    [ Szerkesztve ]

    - Where are you from? - Budapest. - Bucharest? - No, Budapest, Chain Bridge, Gulash... - Ah, Viktor Orban! - No-no, Bucharest

Új hozzászólás Aktív témák