Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HaZse

    őstag

    válasz Ragnar95 #13594 üzenetére

    Szia.

    Úgy kezdődik, hogy a google-n keress egy mbr patch cuccot a megfelelő lion-hoz. (Érdemes a GM verziót használni) A letöltött file-t ki kell csomagolnod és a benne lévőket pontosan ugyanoda kll, hogy másold, mint ahol az eredeti van.

    Én ezt úgy csináltam, hogy egy külön HDD-re, amin semmi sem volt, feltettem egy OSX-et és ott az UNIBEAST progival csináltam egy pendrive-ra egy OSX telepítőt. Mikor megcsinálta az unibeast a telepítőt, akkor a penrive-n kicseréltem a megfelelő file-okat és kész is az MBR féle telepítő. Ezután már a telepítőben a Disk Utility-n megformázod a kívánt partíciót és mostmár engedi a rendszert rátelepíteni.

    Sajnos ez a módszer a 10.7.2-es Retail lemezzel nem megy, mivel ott valamiért a telepítésnél, mikor a file-okat kezdené másolni hibát ír ki.

    Én így csináltam. Utána felfrissítettem 10.7.2-re. Nekem minden tökéletesen megy.

    Szerk.: De ha nincs üres HDD-d, akkor egy virtuális OSX is elég neki. Ott a lényeg, hogy a rádugott pendrive-t engedélyezd a virtuális gépnek. Jó az ingyenes Virtualbox is. A lényeg, hogy Inteles gép legyen. Mikor a virtuális gépen fennt van az osx, akkor tedd ablakba és a menüben az USB-nél pipáld ki a pendrive-t.

    [ Szerkesztve ]

    Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

Új hozzászólás Aktív témák