Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rimuru

    veterán

    válasz Anakin007 #75306 üzenetére

    sed -i 's/ablakkezelő/desktop environment/g'

    ablakkelezo != DE (mast is lehetne meg javitani de ezt konzekvensen rosszul irtad). :)

    Vigyázat, csalok!

  • tordaitibi

    veterán

    válasz Anakin007 #75306 üzenetére

    "Azt azért tisztázni kell, hogy ha olyan nagyon elégedett vagy te vagy bárki más a windows-al, nulla IT-s ismerettel az alapok terén is,"

    Ezt tömören visszautasítom.
    20 év Win alatt ragadt rám rendesen cmd és powershell meg regedit is, valamint nézzél fel a linuxmint.hu -ra és keress rá a nickemre, 444tibi.
    Velem volt tele 2 évig a fórum és istenesen megtanultam a terminállal bánni, az egy dolog hogy utálom.
    Eljutottam addig hogy apró, de mégiscsak szkripteket írtam, saját fejemből és működnek is.
    Nem kevés külső segítséggel de megoldottam a tv tuneremet, a nyomtatómat, a szkenneremet, mindent.

    Miért teszel fel ilyen provokatív kérdéseket, ez annyira érdekes hogy itt vagyok, tanulni szeretnék valami újat 56 évesen, érdekel a sorozatos kudarcok ellenére is, nem zárkózok el, nem tokosodok be és akkor sokadszor az arcomba kapom hogy ugyan minek is ez nekem.?
    Tényleg nem értem. Nem jó az ha egy rögös út után, de akkor is 1 darabbal bővült a linux hívők tábora? Mert már terjesztem is, nem milliós nagyságban de mintírtam már 5 ismerősömnek ez fut a gépén.

    Androidot 8 éve használok, azonnal belemásztam nyakig, root, fstab átirkálás, ttucatnyi custom rom kipróbálása után maradt a Resurrection Remix, Google cuccok megnyirbálása, reklámmentesen élek a droiddal azóta is, BL nyitás, mindent megcsinálok vele amit én szeretnék.
    Most akkor minek nekem okostelefon, kell az nekem..?

    Hát érdekesen fogalmaztál. És kicsit meg is bántottál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák