Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ontheground

    tag

    válasz Victor Súgó #63649 üzenetére

    Köszönöm szépen a választ.

    Újabb rendszereket akkor meg sem próbáljak, ennyire éhesek lettek? Pont 14.04 LTS-t használtam utoljára Ubuntu-ból, egy másik gépen. 18-ast hagyjad, megnézem én. Csak egyáltalán érdemes-e?

    Red Hat-tel sajnos nem voltak valami jó tapasztalataim anno, inkább hanyagolnám.

    Linux-on némileg egyszerűbb androidos, pi-s, egyéb linuxos dolgokat mókolni, side projecteket összerakni,azért írtam a parancssort, erre használnám, de ha egy normális desktopként is működne akkor lehet át is állnék rá.

    Eddig XP-t használtam(tudom, kőkorszaki), de nekem gyors, atomstabil, van majdnem minden ami nekem kell, csak meguntam, hogy Chrome ezer éves van rá, megvannak a betegségei(csomó oldalt nem tölt be,ssl mismatch miatt), a többi böngészővel szintén csak a baj van, meg 1-2 dolog már csak újabb 64bit-es Windowsokra elérhető, ezért raktam fel a gépre megint Win7-et, sok év után.

    Most meg úgy vagyok vele, hogy régebben is használtam Linuxot, jól jönne most is egy a mindennapokban a fent említett dolgokra, körbenéznék, mik a lehetőségeim.

    Egy offos kérdés még, Ubuntu alatt a Chromium elmegy még ALSA-val, Pulseaudio nélkül, vagy már az is olyan, mint a Firefox, hogy csak Pulseaudio-val van hang?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák