Új hozzászólás Aktív témák

  • IstvánLászló

    senior tag

    válasz ubyegon2 #38401 üzenetére

    Szia! ubyegon2

    (#38401) ubyegon2 hsz. "Nézz be sűrűbben, ne csak akkor, ha újabb gép kerül elő!"

    A válaszom nem akarok kavarodást csinálni sértegetni sem téged és megbántani sem.

    Légyszives törölni a hozászolásomat ha valamiben megbántottalak volna.

    Félreértést vitát nyitni semmiképpen nemáll szándékomban.

    Köszönöm hogy emlékszel rám és már nagyon uncsi is vagyok már, tudom hogy kérdéseimmel hozzátok fordultam.

    A kérdéseim nem ártó szándékúak, ha nem ide való téma igazítsatok át légy szíves a megfelelő topikba amit köszönök előre is.

    Linux-ot tanulni gép nélkül nem lehet, remélem ezzel nincs baj és nem okoztam senkinek semmilyen galibát és harag sincsen részemről nincs okom rá.

    Az újabb gép került elő, igen mert a másik ami volt már múzeumi darab mint a mostani is.

    Egyszóval őskövületek és csak mint én is megszállott foglalkozok vele, tudom vegyek új gépet ezzel tisztában is vagyok de pénz beszél kutya ugat és macska nyávog.

    Engem a réginek látszó gépek valamiért jobban érdekelnek, mert még van bennük jó minőséginek látszó alkatrészek, amik jól is működnek ha hardveresen és szoftveresen minden rendben is van.

    A lényeg nem vagyok régimódi tudom hogy vannak csúcs gépek is láttam már nem is egyet működni.

    Talán még sikerülhet most még állóm csupán de igyekszem ahogy erőforrásim majd engedik majd és remélem sikerülni is fog mert a remény nem halhat meg csak utoljára.

    A Linux-ot sem lehet kellő alázat nélkül akarat nélkül csinálni és kell hozzá egy belső megszállottság érdeklődés talán szebben hangzik így.

    Nagyon jók a fórumoldalak mint itt is, sokat olvasom is mert remek emberek vannak itt és nagyon segítőkészek és nem nevetik ki a másikat ha valamit nem tudunk egyből megoldani.

    A helyzet nem vagyok más nyakán logó típusú élősködöl dög és nem szándékozom senkinek sem drága idejét és tudását elrabolni nemáll érdekemben ilyet csinálni.

    A jövőben sem lesz szokásom, nálam ez így is marad míg élek, sokat t olvasok és hozzá szólásaimmal.

    A fórumoldalakon is előfordul hogy segítek ha tudok de nem ártok senkinek sem.

    Nemélek vissza a kollégák bizalmával segítőkészségével amit önzetlenül kaptam mindenkitől és amit ezúton is nagyon köszönök szépen.

    A Linux oprendszer érdekel és mit tudok én mást tenni ezért.

    A sok utána olvasás közben gépen meg is csinálni amit szeretnék.

    Olvasnivaló van bőven de nem mindent lehet olvasás útján megtanulni.

    A gépmesterem mondása volt sosem hazudott és már nemél égből néz le rám talán, tőle tényleg csak tanulni lehetett ha látta hogy figyelek rá és mindig igaza volt.

    A szavait sosem felejtem el mintha ma mondaná.

    A szavai következők voltak nem értek hozzá csak megtudom csinálni és igaza lett sokszor mindmáig eszt az elvet követem és nem játszóm meg a királyt mert megutálnám magamat.

    A antiX 15 32bit verziót használóm és ismerkedek még vele, köszönöm a biztatásodat.

    Mindent csipöböl felismert és nem eszi meg a gépet sem.

    A régi vason most már nekiülhetek mit hogyan csináljak meg.

    Szíves elnézést kérek mindenkitől a hosszú kommentárért.

    Tisztelettel és üdvözlettel, István László

    [ Szerkesztve ]

    Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

Új hozzászólás Aktív témák