Új hozzászólás Aktív témák

  • Norbi.Sz

    senior tag

    Szerintem itt a legnagyobb baj azzal van, hogy a gyártók csak azon vannak, hogy minnél drágábban eladják a terméküket, viszont azért semmit sem vállalnak... Még a nagyobb gyártók sem igazán frissítik a térképeket, csak nagyon ritkán (ha már 2x frissítenek 1 évben, az sok). Viszont már lassan 1 éve nincs hivatalos friss térkép egyik kütyühöz sem.

    Ha valaki megvesz egy navigációs eszközt, azt hiszem joggal várhatja el, hogy tudja használni rendesen arra, amiért vette...

    Pl. nekem most van egy 90ezer ft-os Mio-m, Full EU-val. Lehet, hogy áttér a gyártó másik szoftverre, így ehhez valószínűleg nem is ad már ki frissítést (esetleg még idén 1x). Jaa, hogy a szerződésben ez benne van, hogy nem vállal garanciát a térképek frissítésére/azok támogatására??? Engem igazából nem érdekel, akkor megoldom másként... De akkor nehogy elvárja már azt, hogy egy majd 100ezres navit veszek tőle, és azt nem használom más térképpel, csak hivatalos (1 éves térképekkel, amin rengeteg új út, körforgalom, autópálya-szakasz, híd nincs rajta).

    Viszont senkit sem buzdítok warezra, nem ajánlom, stb., csak elárultam valamit, hogy van lehetőség arra, hogy lehessen használni a legfrissebb térképeket... De szerintem ezt mindenki tudja, hogy az ilyen kütyüknél van megoldás az ilyesmire...

    Ezentúl senki ne kérjen linket (privátban sem!), nem támogatom a warezt, mert ez az oldal nem arról szól! Ha valakinek nagy szüksége van rá, úgyis megtalálja máshol... A többi már mindenkinek a saját lelkiismeretén múlik...

    Egyéb kérdésekben/segítségben szívesen állok továbbra is mindenki rendelkezésére.

    [ Szerkesztve ]

    Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

Új hozzászólás Aktív témák