Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balion

    senior tag

    válasz Balion #230 üzenetére

    Szóval aszerint rendeltem, hogy legyen neki hátlapi kamerája, mert tudtam, hogy abban (a7-50) Mediatek MT8382 van. Amit rendeltem, abban meg, mint kiderült 8121, ami gondolom csak gyengébb lehet. Ezért bosszantó kicsit, de amúgy bele tudok nyugodni. Nyilván belsőre nincs nagy különbség, csak korrektebb lehetne a megnevezése.
    (Nade még az sem biztos, hogy mit kapok...)

    [ Szerkesztve ]

  • natë

    nagyúr

    válasz Balion #230 üzenetére

    Rootolás 4.4.2 :

    Itt megtalálhattok mindent, a Cappa72-féle recovery-t is, köszönet neki a munkájáért. :R
    A szükséges drivereket is, 3 operációs rendszer verzióra.
    A 4.4Root_RU.zip file-t felmásoljuk az sd kártya gyökerébe.

    1. : A rar file-t kicsomagolva elindítjuk a Flash_tool alkalmazást. Beállítjuk a paramétereket a látható módon. SEMMI mást ne állítsunk el/át!

    2. : Kikapcsoljuk a tabletet. A Flash_tool-ban a Downloadra klikkelünk. A tabletet összekötjük a PC-vel. A folyamat elindul. Ha minden rendben ment, egy zöld jellel jelzi a program, hogy kész a root.

    3. : Bekapcsoljuk a tabletet a vol+ - és power gomb együttes megnyomásával. Benn is vagyunk a recoveryben. Flasheljük a 4.4Root_RU.zip file-t és újraindítjuk a tabletet. Bekapcsolás után orosz nyelvű superuser app popup fogad. A tablet rootolva.

    4. : Az orosz nyelvű SU applikációt kikapcsoljuk (a menüben ez első kapcsoló), majd telepítjük a Playről a számunkra megfelelő variánst. Az oroszt el is távolíthatjuk az SU bináris frissítése után.
    Én ezután a Cappa72 féle recoveryt flasheltem, mert szimpatikusabb és jobban működik. Ennek módja, hogy a screenshoton is látható módon az általa készített recovery-t tallózzuk be.

    5. : Gyári állapotra egyszerűen visszaállíthatjuk, a korábban linkelt update.zip-et recoveryből egy factory reset után flasheljük. Root eltűnik, gyári rendszerünk van újra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák