Új hozzászólás Aktív témák

  • agize

    csendes tag

    válasz Winner_hun #171 üzenetére

    "Leírhatnád hogy itt ki írta, melyik boltban vetted. Én is hamarosan cserét akartam beiktatni az egész lakásban..."

    Háááát :F én is cserélni akartam a lakásban, de most letettem róla. Jelenleg nem találtam elfogadható megoldást. Ezek a méregdrága "játék szerek" csak hangulat világításra jók. (esetleg vámpíroknak a lakásába :DDD )

    Próbálkoztam "kukorica" LED lámpákkal. Azok egészen nyerők, tényleg van belőlük 400, 600 lumen-es is. De azoknak meg még túl nagyok, és még drágábbak :N

    Ha a lámpára az van ráírva, hogy 85-230 V feszültség tartományban működik, akkor biztosan egy kapcsoló üzemű (vibrálás mentes, vagy legalább is olyan nagy frekvencián vibrál, hogy azt biztosan nem látjuk) táplálás van benne. Ha csak a fix 230 V-van ráírva, akkor jó eséllyel egy 100-Hz vibráló olcsó áramkorlátos lámpánk van.

    A régi (szerintem jobb) sorozat utolsó darabjait Budapesten a III. kerületben vettem:
    [link]
    Az újabb darabokat pedig egy webáruházban rendeltem:
    [link]
    ez utóbbi cég már vissza is fizette a vételárat, miután visszaküldtem a pakkot. Rendesek voltak.... :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák