Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz VoltanIgor #30 üzenetére

    Az elején, előre megmondtam. Ne tudd meg mit kaptam a butthurt SDF-től... akik azóta sunnyognak egy sötét sarokban. Lol.

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

  • Crus

    őstag

    válasz VoltanIgor #39 üzenetére

    Viszont én nem ezért offoltam. Azért írtam le előre, mert fresnel lencsével jöttek ki 2023-ban. Meg kábellel. Meg egy 10.3 TFLOPS-ra képes gépet raktak mögé... ehhez jött még a jó kis mura. Ha ingyen kapnék egyet nyilván kéne, azonnal menne fel az apróra.

    Az a gond, hogy hiába jön majd a PS5 Pro attól a fentiek még mind maradnak, csak a progik jobb frémmel fognak rajta futni :-/

    Q3-at hajtok jelenleg, nem mondom, hogy ez a világ közepe, de, hogy nem cserélném el PSVR2-re az hótbiztos'.

    [ Szerkesztve ]

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

  • BusinessGuy

    senior tag

    válasz VoltanIgor #69 üzenetére

    Pontosan, ezt nem érti meg a sok hardver témakörben nem jártas fan akik még máig olyan tévképzetben vannak miszerint nincs kihasználva a hardver és majd ha jön valódi nextgen cim mindenki pislogni fog, csak sajnos ki van. Ennyit tudnak ezek a gépek, nincs már mágia nincs már egyedi fejlesztésü hardver ami brutálisan különbözik a pc-től. Ezek a gépek szinte már laptop hardverek amiket baromi rövid idő alatt kiismernek főleg hogy a generációs ugrás úgymond annyi mintha fognám a számitógépet és kapna egy erősebb procit több gyorsabb ramot erősebb vga-t és hdd helyett m2-t....Nem belekerül az új gépekbe egy addig fejlesztők számára új dolog mint például a ps3 érában a RISC... Ebben pedig nem kellene olyan irreális elvárásokat támasztani minthogy egy összesen 200 watton ketyegő hardver 150.000 forintért olyat mutasson mint egy önmagában 300ezer forintba kerülő vga-val szerelt gép ami benyel 250-300 wattokat és akkor az még nem a gép teljes fogyasztása és az ár is csak a vga ára... Pontosan ezért tökéletesen kikalkulálható hogy ha lesz Pro és nem száll el az ár durván, nem száll el a fogyasztás durván akkor az a hardver maximum a 3070-4060-6750xt szintjét fogja elérni hiszen ettől feljebb durván megugrik az ár is és a fogyasztás is. Ez pedig változatlanul messze van a kompromisszumoktól mentes 4k 60 fps-től.
    A Pro esetében megint megy a találgatás és a hype. Aztán jön majd megint a valóság amit csak a szemellenzős fanok képtelenek belátni és mehet tovább a "nincs kismerve a hardver" szintü maszlag....

Új hozzászólás Aktív témák