Aktív témák

  • looser

    addikt

    (#368) Tel Elek: igazából ezt sem érzem olyan túl jónak, de a mozira leírtak igazak, tényleg, még a tv saját szoftja is sárgás lesz tőle, viszont nagyon szép és majdnem olyan éles is a kép és én ezt inkább érzem természetesnek, mint a gyári természetes beállítást.

    (#369) Gaben360: AsusO!Play-en is van 24Hz on/off, de nem vettem észre különbséget. A tv-nél lesz a labda. Ez a 24 képkockás mód, ugye? Ami a moziban még ma is standard. Vagy tévedek? Mert ha megmaradna ez a színskála de a mozgás folyamatos maradna, nekem ez lenne az alap beállítás mindenhova :)

    (#378) anrab: igen, emlékszem, egy ideje már figyelemmel követtem a topicot, de azt hittem, ez velem nem fordulhat elő... :(

    Írtam egy levelet az Extreme Digitalnak, ahol a tv-t vettem, eddig csak jó tapasztalataim voltak velük, hogy ha lehetséges, vizsgálják be a készüléket, de lehetőleg egy munkatársukat küldjék ki, mivel nem biztos, hogy demostrálható a dolog egy másik szolgáltatónál. Erre kicsi az esély, hogy belemennek, főképp az utolsó kérésembe, miszerint ha van esély egy másik készülékre való cserére, akkor azt szeretném igénybe venni. Ha neadjisten mégis, melyik gyártó tv-ivel nem lenne gond? A Samsung tuti, ismerős használ egy 40B650-et a házban, neki tökély minden.

    Ha nem sikerül, mindenképpen a végére akarok járni, ha kell, összehozom a két céget (mármint Philips és Digi, mivel az ED csak forgalmazó). De megfogalmazhatnánk egy petíciót is, de ahhoz jobban kellene ismernem a részleteket. A Philips DVB-C tunerével van a gond, ugye? Tehát pld. egy külső DVB-C STB megoldaná a dolgot? Vagy más jellegű a probléma? A Philips supportja eddig nulla, bár csak a honlapjuk miatt írtam nekik, hogy nem működik az összehasonlítás az általam választott konstellációban. A válasznak négy napon belül kellett volna megérkeznie, ez három hete volt. Egyelőre ennyi :)

    Mindent tudok a rákászszakmáról...

Aktív témák