Aktív témák

  • sixer66

    senior tag

    Csatába indult 4 tévé, hogy elnyerjék tetszésemet, és elfoglalják méltó helyüket szerény hajlékomban.
    Számomra fontos először is a 40-42"-os méret,a tűéles kép, fájlok kezelése, a 3D plusz Smart már csak ráadás a külső megjelenés mellett, de csak a passzív technológiát bírja a szemem.A keret ~200K
    Játszanék rajta, kb 2 hetente egy napot, de azt se teljes egészében!Pc-re is rá lenne kötve, de nem monitorként, csak, hogy a kapcsolat meg legyen :DDD
    Az alábbi típusok szálltak csatába...természetesen nem a szavazatok sorrendjébe mondom a neveket..első versenyző...
    SONY KDL42EX440 LED tv...Ma mutatta Nekem természetesen SONY-t promotáló fiatalember, hogy egy 1080p-s film trailer milyen szép is fut rajta.Tényleg mondjuk le a kalappal a tv előtt, a bőrhibák is szépen látszódtak az arcon, minden pöpec volt, de persze a felvétel is igen ott volt.
    Második...
    SONY KDL40EX650 LED tv...Ez már SMART tv és állítólag kicsit már fejlettebb is mint az előző, megjelenésre is dekoratívabb, de nem vacsorázni fogok vele elmenni így még mindig a kép a legfontosabb.Kép minőségileg ez is rendben volt.
    Harmadik...
    LG 42LM620S 3D SMART LED tv...Eddig még nem láttam a SONY-k képét ez volt a befutó, hisz már minden benne van egy aránylag kedvező áron szép megjelenítéssel, de miután láttam a SONY-kat elbizonytalanodtam.Igaz ezen a tv-n is el lett indítva az a bizonyos FULL HD trailer, de kicsit sötétebb volt a kép és nem annyira éles, de sajnos azon nem állítgattunk és biztos volt még állítási lehetőség.
    Negyedik...
    PANASONIC TX-P42UT50 Plazma tv...Biztos sokan ezt fogják előnyben részesíteni, ha megjelenítésről van szó, de félek a beégéstől plusz a plazma hátrányaitól mint fogyasztás.Tudom elenyésző a többlet, de mindennel számolni kell.
    Szavazatotokkal juttassátok el Nekem egyik tv-t a célba érvekkel ellenérvekkel.Tudom a végén úgy is Nekem kell döntenem, hogy számomra mi a jó, de érdekel a KÖZvélemény!
    Köszönöm! :C

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák