Aktív témák

  • zolee3000

    tag

    válasz nightshadow #18413 üzenetére

    Köszi szépen, valóban érdemes odafigyelni az ilyenekre. Az igazság az, hogy egyelőre még nem volt időm átnézni a specifikációkat, csak az ár alapján lőttem be magamnak egy modellt a középmezőnyből. A nyár nálunk a lakásfelújításról szól, a tv vásárlás őszre (legrosszabb esetben karácsonyra) tolódik. Természetesen a vásárlás előtt el szoktam tölteni pár napot a technikai leírások átböngészésével, hogy olyan feature-ökre ne adjak ki pénzt, ami számomra felesleges.

    Cifu: Persze a felső- és a csúcskategóriában extra képjavító funkciók is vannak az alsóbb szegmensbe pozicionált készülékekhez képest, csak érzésem szerint ezek már nem nyújtanak annyival többet, ami az átlagembernek megérné az árkülönbözetet (a 100 Hz-esnél magasabb képfrissítési ráta pl. szvsz csak 3D-s tartalmaknál lehet előny), ill.a technológiai határok feszegetése szerintem abban érhető tetten, hogy ma már nem nem akkora a teljesítménykülönbség (képminőséget tekintve) egy abszolút csúcsgép és egy alsó-középkategóriás modell között mint pár évvel ezelőtt.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák