Keresés

Aktív témák

  • Zaparozset

    tag

    Sziasztok!

    Volt alkalmam kipróbálni a sony-ból az MPEG4-es tunerrel rendelkező tévéket és már megy HD-ban az M1 és az M2. Az MPEG2-es tuneres tv-k is megtalálják a HD csatornákat csak éppen kép nem jelenik meg de hang az van.
    Digitális SD és a HD (felkonvertált SD) között azért ingen csak van különbség. Egyenlőre még nem adtak igazi hd bontású műsort vagy tesztképeket.

    A vétel tetőantennával történik.

    Itt meg lehet nézni élőben is [link]

    [ Szerkesztve ]

    Sz.F.P.

  • Zaparozset

    tag

    válasz atesss #15364 üzenetére

    W és az E széria tudja 1920*1080-as bontást D-SUB-on (analóg vga) keresztül. Gyakorlati tapasztalat. A leírások valóban csak a 1360*768-at említik.

    Szerintem érdemes a dví-hdmi párossal összekötni a sonykat mert lényegese jobb képe van így.

    Az akadozásról én nem tudok nyilatkozni, talán annyira, hogy az elődhöz képest W3000 én nem veszek észre különbséget. Volt egymás mellet is a kép gép, de nekem nem tünt fel. Lehet egy jó darab van kiállítva nem tudom.

    A V4500 szerintem egy nagy jól eltált TV, MPEG4 benne van. A 32"-so sony közül talán a legjobb annak ellenére hogy nem FullHD. SD adáson nagyon részeletes és éles a képe. És meg merem kockáztatni, hogy még a full hd 32"-osoknál is jobb képe van HD adáson. Amúgy meg ugyan az amint a W kivéve az két sorral fentebb írt paramétert.

    Sony MPEG-4 -es futó modelljei:
    V4500 -as széria
    W4000 -es széria
    E40x0 -es széria
    X3x00 -es széria

    [ Szerkesztve ]

    Sz.F.P.

Aktív témák